Her türden oyun önerisi

@Doğukan Çelik Titanfall 2 hikaye modunu çok az oynadım ama sıkıldım. :D COD WW2 eski bir oyun ama düşünebilirim. Crysis 3 aklımda. :)
@utkuakaevren İlk oyunundan, hikaye bakımından bir fark var mıdır?
Pc ye çıkmadığı için oynayamadım ilk oyunu, ama ikinci oyun bildiğim kadarıyla ilk hikayenin öncesinde yaşananları konu alıyor. Hikaye anlatımı, atmosferi, açık dünya öğeleri ve detayları ile oyun resmen yaşatıyor sana. Genel olarak duygusuz bir adamım ama oyun sonunda benim bile gözümden yaş getirdi :)

Assasin's Creed ve Hitman serilerine bakabilirsiniz. Şimdi aklıma geldi.
Pc ye çıkmadığı için oynayamadım ilk oyunu, ama ikinci oyun bildiğim kadarıyla ilk hikayenin öncesinde yaşananları konu alıyor. Hikaye anlatımı, atmosferi, açık dünya öğeleri ve detayları ile oyun resmen yaşatıyor sana. Genel olarak duygusuz bir adamım ama oyun sonunda benim bile gözümden yaş getirdi :)
CoD ve BattleField serisi, Forza horizon 4 (Gamepass ile çok iyi oluyor). HellBlade (Psikoloji bozukluğu garanti), Terminatör Resistance bakabilirsin.
@GerginGörünüşlüAdam Assasin's Creed serisinden Revelations, Black Flag ve Unity sahibiyim fakat hiç birini oynamadım. aslında diğer oyunları alıp seriyi bitirme düşüncesi aklımdaydı, teşekkürler. :)

@utkuakaevren Evet dediklerinize katılıyorum, oyunun videolarından gördüğüm kadarıyla baya kaliteli, güzel bir oyun fakat benim canımı sıkacakmış gibi bir hissiyat oluştu çünkü oynadığım bir çok oyundan çok sıkıldım artık oynamıyorum.

@Motionless IN White COD hoşuma gitmiyor ama son çıkan oyunu hakkında güzel şeyler diyorlar. Battlefield 1 oynadım ama bir zaman sonra sıkıldım. Forza horizon 4 oynuyorum efsane oyun. :D diğer tavsiyelerin için teşekkürler, bir bakacağım. :)

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı