Her türlü browser Game tavsiyesi

Biliyorum biraz sıkıyor ama arkadaşınız veya kardeşiniz varsa Ateş ve Su oynayabilirsiniz. Bu yılda bile oynadığım oluyor sıkıntıdan. Tabi oynayacak kimse olmadığından 2 oyuncuyu da kendim yönetiyorum tek sorun orda :)

Biliyorum biraz sıkıyor ama arkadaşınız veya kardeşiniz varsa ateş ve su oynayabilirsiniz. Bu yılda bile oynadığım oluyor sıkıntıdan. Tabi oynayacak kimse olmadığından 2 oyuncuyu da kendim yönetiyorum tek sorun orada :)

İçerik anlamında daha komplike olan bir oyun arıyorum aslında. Hayır, kardeşim veya arkadaşım yok.

Kutluhan Gölgeler Diyarı güzel oyundur, başından bütün gün kalmadığımı bilirim :D Yabancı bir oyundan çevrilmişti ama orijinalini hatırlamıyorum.

Oyunun orijinalini buldum, adı " sinjid: Shadow of the Warrior " imiş.
Türkçesinin linkini bıraktım aşağı.

Oyun içeriği ne tam olarak ve neler yaşadınız?
Oyunun orijinalini buldum, adı " sinjid: Shadow of the Warrior " imiş.
Türkçesinin linkini bıraktım aşağı.

Hocam GTX 1650 Ti, 10.nesil i5, 16 GB RAM bilgisayar çökecek gibi hem ısınıyor hem deli gibi ses çıkartıyor :D . Yeni nesil oyunlarda bile böyle değil ve üstelik kasıyor da buna rağmen, anlam veremedim.

Oyun içeriği ne tam olarak ve neler yaşadınız?
Bir ninjayı kontrol edip eşyalar alarak bölümleri geçiyorsunuz. 3-4 tane geçit var ve toplamda geçilmesi gereken 40-50 civarı düşman var, amaç en üst kattaki odayı temizlemek fakat önce alt katları geçip güçlenmeniz gerekiyor.

Bir ninjayı kontrol edip eşyalar alarak bölümleri geçiyorsunuz. 3-4 tane geçit var ve toplamda geçilmesi gereken 40-50 civarı düşman var, amaç en üst kattaki odayı temizlemek fakat önce alt katları geçip güçlenmeniz gerekiyor.

Hocam şu an tüm browser oyunlarda deli gibi kasma ve ısı problemi yaşıyorum. Bu ne böyle :D ?

Geri
Yukarı