Herhangi bir oyun oynayınca PC kapanıyor

Eyüpİlmi

Femtopat
Daha fazla  
Selamunaleyküm arkadaşlar. Kullanmış olmakta olduğum PC 1 aydır sıkıntı çıkarıyor. Sıkıntım şöyle oyunun ortasındayken PC kendini kapatıyor ve PC'yi geri açtığımda ekran kartı driverim silinmiş oluyor. Uzun bir süredir araştıryorum ancak çözüm bulamadım. Yardımcı olursanız çok sevinirim.

Selamunaleyküm arkadaşlar. Kullanmış olmakta olduğum PC 1 aydır sıkıntı çıkarıyor. Sıkıntım şöyle oyunun ortasındayken PC kendini kapatıyor ve PC'yi geri açtığımda ekran kartı driverim silinmiş oluyor. Uzun bir süredir araştıryorum ancak çözüm bulamadım. Yardımcı olursanız çok sevinirim.

Ya ekran kartıdır ya da PSU ama siz bir çoklu prizi değiştirmeyide deneyin.

İşlemcin veya ekran kartın çok ısınıyor olabilir. Sıcaklık değerleri nedir? Sistemini, psu vs. yazsaydın yardımcı olabilseydik. Belki Psu yetersiz geliyor olabilir. Bilemiyoruz.

Bu sorunu bende yaşadım bu sorun %100 PSU'dan kaynaklı.
RX 580 ekran kartım vardı 400W da kapanıyordu driveri gidiyordu.
500W'ye geçtim sıkıntı olmadı.

Bu sorunu bende yaşadım bu sorun %100 PSU'dan kaynaklı.
RX 580 ekran kartım vardı 400W da kapanıyordu driveri gidiyordu.
500W'ye geçtim sıkıntı olmadı.
Dostum Psu 600w Corsair 80+

İşlemcin veya ekran kartın çok ısınıyor olabilir. Sıcaklık değerleri nedir? Sistemini, psu vs. yazsaydın yardımcı olabilseydik. Belki Psu yetersiz geliyor olabilir. Bilemiyoruz.
Sıcaklıklar normal

Geri
Yukarı