Herhangi Bir Oyunun İçine Karakter Nasıl Entegre Edilir ?

Makaleler
1
Yer
Antalya/Alanya
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Merhaba arkadaşlar. Görüntü efektlerine meraklı bir kişi olarak aşağıda linkini vereceğim videoyu çok beğendim. Nasıl yapıldığını öğrenmek istiyorum. Yapan arkadaş Cinema4D ile yapmış galiba. Nasıl yapıldığı konusunda yardımcı olursanız sevinirim. Arkadaş bu tarzlarda başka videolar da yapmış. Youtube kanalında bulabilirsiniz.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

@Recep Baltaş

Son düzenleyen: Moderatör:
Ama videonun bir kısmında Ronaldo top sektiriyor. Bu modsuz nasıl olabilir ki ? Benim bir düşüncem var. Mesela top sektirme kısmında motordaki adamı "indiriyor" ya, videonun görünmeyen kısmından birisi ateş etmiş olsa, ondan sonra Keyframe atayarak yapmış olabilirler mi ?

Ama videonun bir kısmında Ronaldo top sektiriyor. Bu modsuz nasıl olabilir ki ? Benim bir düşüncem var. Mesela top sektirme kısmında motordaki adamı "indiriyor" ya, videonun görünmeyen kısmından birisi ateş etmiş olsa, ondan sonra Keyframe atayarak yapmış olabilirler mi ?
Olabilirler. Zaten onu yaptıktan sonra sadece texture değiştirmek kalıyor.

Videolarda Mod kullanmadığını belirtmiş fakat karakter modu veya görünmezlik hilesi mevcut o çekim yaparken. Daha sonra Cinema 4D ile videonun üzerine oturtmuş, olay bundan ibaret.

O top sektirirken motora vurma olayı ise görünmez modda ateş etmiş ve Cinema 4D üzerinde ateşin hizasından topu geçirmiş.

Yardımcı olan herkese teşekkür ederim. Bana en açıklayıcı şekilde yardım eden @SypeR abime minettarım. Eğer böyle bir çalışma yaparsam ilk önce Technopat Sosyal'de paylaşacağım. Teşekkürler.:)

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı