Herhangi bir şeyi tam ekrana alınca ekran kararıyor

397448

Hectopat
Makaleler
1
Selamlar. Herhangi bir şeyi tam ekrana alınca ekranım kararıyor. Nasıl çözeceğim? Sürücüler güncel. Hatta kaldırıp tekrar yükledim. Sürücüler yokken tam ekrana alınca kararmıyor.

Eğer ki AMD ekran kartı kullanıyorsa sorun sürücü kaynaklı olabilir, AMD'nin son güncel sürücüleri sorunlu şu sıralar.

Sürücü kaynaklı olduğunu sanmıyorum.

Ekran kartım RTX 3060 Ti.

Kesin arızalı mı?

Sürücü yüklendiği takdirde eğer görüntü vermiyorsa, evet arızalıdır. Kart problem olmadan önce herhangi parazitlenme, karıncalanma yapıyor muydu?

Sürücü kaynaklı olduğunu sanmıyorum.

Sürücü yüklendiği takdirde eğer görüntü vermiyorsa, evet arızalıdır. Kart problem olmadan önce herhangi parazitlenme, karıncalanma yapıyor muydu?
Yani ara sıra ekrana siyah beyaz kareler geliyordu. Geçen Game Ready sürücülerini yükledikten sonra bu sorun çıktı. Bu arada her tam ekran yaptığımda olmuyor. Şuan CS2 oynuyorum ve bir problem yok. Operayı tam ekran yapınca da bir problem yok. Fakat discordda bir videoyu tam ekran yaparsam ekran gidiyor. Nothing diye bir oyuna girince de ekran gidiyor.

Yani ara sıra ekrana siyah beyaz kareler geliyordu. Geçen Game Ready sürücülerini yükledikten sonra bu sorun çıktı. Bu arada her tam ekran yaptığımda olmuyor. Şu an CS2 oynuyorum ve bir problem yok. Opera'yı tam ekran yapınca da bir problem yok. Fakat Discord'da bir videoyu tam ekran yaparsam ekran gidiyor. Nothing diye bir oyuna girince de ekran gidiyor.

Evet, ekran kartı arızalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı