Herhangi bir uyumsuzluk yaratır mı?

Zeki Mürmeyen

Kilopat
Makaleler
3
Daha fazla  
oQJ8Ab.png

Sistmei bu şekilde toplamayı düşünüyorum.Herhangi bir uyumsuzluk sorunu yaşar mıyım? Ayrıca bu sistemden ne beklemeliyim? Aynı fiyat doğrultusunda başka bileşenler de önerebilirsiniz.Teşekkürler şimdiden :)

RAM'i 4GB düşür, anakartı MSI 970A-G43 yap. Bu ikiliden artan para ile R9 270X al.

Not: Bu dediklerimi yapmazsan, performans sorunu yaşarsın.

Seçilecek RAM: Gskill 4Gb Ripjaws Ddr3 1600Mhz Cl9 1.5V Tek Modül Ram - Vatan Bilgisayar
Seçilecek anakart: Msi 970A-G43 Amd 970+Sb950 Am3+ Ddr3 2133Mhz(O.C.) Sata 3.0 Usb 3.0 Anakart - Vatan Bilgisayar
Seçilecek ekran kartı: Asus R9 270X Directcu 2 Top 2Gb Gddr5 256Bit Amd Radeon Dx11.2 Ekran Kartı - Vatan Bilgisayar

Ya ama alacağım ram lerin ve anakartın görünüşünü çok sevmiştim :( Bunları değiştirmeden direk r9270x alsam olmaz mı ? :'(

Bütçen varsa, neden olmasın.

İşlemciyi overclock edeceğim,sizden ''uygun fiyatlı'' bir işlemci fanı önerisi istiyorum.Birde bu yeni ekran kartını takınca ve oc edince güç kaynağım yeterli gelecek mi?

@Silinen üye ramleri görünüşüne göre mi seçiyorsun? @Silinen üye 'nin önerdiği eklemeleri yap.

:) Bu işlerden fazla anlamıyorum zaten anlamışssınızdır.Ama ramleri 4gb görünce hani şimdiki ramler de 4gb benim,'boşuna mı para veriyoz lağn' oldum bir an :) Ha derseniz ki kardeşim 4gb 8 gb farketmez sen bizim dediğimizi yap başüstüne üstad sizsiniz :)

@Silinen üye Yok kardeş kusura bakma. Güzel kardeşim ramler şimdilik yeter. 2-3 sene sonra yetmemeye başlarsa, aynısından 1 tane daha alıp takarsınız. Zaten fazla yüksek fiyatlı değil. Alınabilecek fiyatta. Yok estağfurullah ben sadece bi' an çıkıştım kusura bakmayın.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı