Herhangi birinin telefonunda parmak izi bulunması problem çıkarır mı?

katroor

Femtopat
Daha fazla  
Merhaba herkese bugün okuldayken dışarı çıktık, okulun oralarda bakkal vardı atıştırmalık alacaktık, yanımıza yaşça büyük biri geldi, "Gençler telefondan anlayan birisi var mı aranızda? " dedi sonra telefonunun SIM kartı şifresini giremedeğini söyledi, SIM kartı şifresi 3 defa denemiş yanlış yazmış, PUK kodunu soruyordu, ben de bu kişinin telefonu çalmış olabileceğini düşündüm, aslen çalıntı mı değil mi bilmiyorum ama arkadaşlar baktı telefona, SIM kartını sordular adam da yanlış girdiğini söyledi ve kitlendiğini söyledi, arkadaşım da SIM kartıyla gelen kartı sordu, adam yok dedi, ben de şüphelendim, eğer bu telefon çalıntı ise bu parmak izinden dolayı arkadaşların başına problem gelebilir mi?

Merhaba herkese bugün okuldayken dışarı çıktık, okulun oralarda bakkal vardı atıştırmalık alacaktık, yanımıza yaşça büyük biri geldi, "gençler telefondan anlayan birisi var mı aranızda? " dedi sonra telefonunun SIM kartı şifresini giremedeğini söyledi, SIM kartı şifresi 3 defa denemiş yanlış yazmış, puk kodunu soruyordu, ben de bu kişinin telefonu çalmış olabileceğini düşündüm, aslen çalıntı mı değil mi bilmiyorum ama arkadaşlar baktı telefona, SIM kartını sordular adam da yanlış girdiğini söyledi ve kitlendiğini söyledi, arkadaşım da SIM kartıyla gelen kartı sordu, adam yok dedi, ben de şüphelendim, eğer bu telefon çalıntı ise bu parmak izinden dolayı arkadaşların başına problem gelebilir mi?

Gelebilirde gelmeyebilirde belli olmaz hocam telefondan anlamayan daha SIM kartı çıkarmayı bile bilmeyen biri telefonu çalsa ne olurki? Telefon marka modeli neydi?

Yeni konular

Geri
Yukarı