Herkes bilgisayarının kaç yıllık olduğunu yazsın

Dükkandaki dizüstümüz 8-9 yıl olmuştur herhalde. Şimdi kullandığım dizüstü ise 5 yıllık. Dükkandaki zamanında 1.500TL eden canavardı. Şimdi bir hurda. :)

Şu anda kullandığım bilgisayar 1 yıllık bir diz üstü ama daha geçen ay emekli olan masa üstü bilgisayarım 6 yaşındaydı ve yerine henüz parçalarının tamamını almadığım bir masa üstü geliyor:)

Son düzenleyen: Moderatör:
Emektar masaüstünün yaşı 9 - 10 senelik şuan kutuya koydum derin uykuda. Dizüstü bilgisayarımda 3. senesini dolduruyor, 4.senesine girecek. Dizüstünün de birkaç senesi var emekliye ayrılmasına. Onuda derin uykuya ya da mezara gömeceğim. :)

10 yıllık bir Casper bilgisayarım var hani şu MSI N1996 anakartlı olan :) bilen vardır :)
onu hala ailem internet amaçlı kulanıyor arada bir bakımını yapıyorum ekran kartını, psu sunu, işlemcisini ve Ram'i değiştirdim tıkır tıkır çalışıyor emektar :D
Sistemin özellikleri
Intel® Core™2 Duo Processor E6700 işlemci
MSI N1996 v2 anakart
4GB 667MHz Ram
Asus GTS450 Ekran kartı
350W psu
1 TB seagate 7200Rpm HDD
LG süper multi 24x DVD sürücü

kasa hala aynı yamuldu gitti hala kullanıyoruz bide CPU soğutucuyu değiştirdim bakırlı bir soğutucu aldım eskisi Kırılmış'tı nasıl bir yetenekle kırdıysak.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı