Herkes bilgisayarının kaç yıllık olduğunu yazsın

7. yıla girecek gelecek ay benim bilgisayar. Eski kasamda dolabın arkasında duruyor. Yaklaşık 14 senelik. Birde yanımda laptop var. Bir çok şeyi çalışmıyor. Kaç yıllık bilinmez...

Sözde 1 yıllık. Normalde ben toplayacaktım ama babam bana güvenmeyip arkadaşına yaptırdı. Adama 8 GB RAM GTX 760'lı sistem kur onu istiyorum dedim oda R9 280 koymak daha iyi, GTX 760 güçlü değil, RAM 16 GB olsun dedi. Ben 16 GB RAM R9 ekran kartlı sistem beklerken 3 hafta sonra 8 GB RAM ve GT420 geldi. Üstüne birde GTX 760 iyi değil, GT 420 koydum o daha güzel dedi yüzsüz. Zaten RAMlerden biri 1 aya bozuldu. Neyse yavaş yavaş kurtarmaya başladım.

İmzamda yazan sistem... Babamla birlikte aldığımız gün daha dün gibi aklımda, 2010 yazı hava 35 - 40 derece. 750 tl ye almıştık :paragöz:. Şimdi yeni bir sistem toplamaya çalışıyorum ama bütçem yok :lanet: olsaydı keşke:kararsız:. Şimdiye kadar dayandı Maşallah daha ne kadar dayanır bilmem ama GTA 4 den Modern Warfare 3 e kadar birçok oyun var ve olabilecek en düşük ayarlarla 15 -20 fps oynatıyor ;).

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı