Herkes Bir Forum Üyesini Özetlesin

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
@hadwiger @Mustafafnt @Lockheed
Ben kimseyi özetleyemem. Kişisel özelliklerinizi çok fazla bilmiyorum. Daha doğrusu bunlara takılmıyorum seviyor muyum seviyorum o halde kalanı benim için önemli değildir. :)

Ben neyi sevdiği çok belli olan bir adamım mesela Joker. Kalbimi sök ama Jokerimi bırak. Joker ve The Dark Knight filmlerinin saniyelerine kadar ezberim. :D

Ayrıca Joker karakterini oynayan Joaquin Phoenix abimizi Jokerden çok seviyorum. ;)

@Hangottom sen olsan kesin sinirli diye tanımlardın bak. :D
Haksız da sayılmazsın sinirlendiğim konulara hep sen denk geliyorsun.
Gerçi çoğu konuda çok sakin olamıyorum. Senin için biraz daha yumuşak bir şekilde uyarırım.

2B ne ya kalem numarası sanki.

1604084705794.png

Kendisi budur, @Tim çok sever Nier'i.

Garaj müziği olduğu için değişik gelebilir, kulaklık ile dinleyince daha güzel oluyor.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Garaj müziği olduğu için değişik gelebilir, kulaklık ile dinleyince daha güzel oluyor.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bu NFS Undercover'da çalmıyor mu 😀

@hadwiger @Mustafafnt @Lockheed
Ben kimseyi özetleyemem. Kişisel özelliklerinizi çok fazla bilmiyorum. Daha doğrusu bunlara takılmıyorum seviyor muyum seviyorum o halde kalanı benim için önemli değildir. :)

Ben neyi sevdiği çok belli olan bir adamım mesela Joker. Kalbimi sök ama Jokerimi bırak. Joker ve The Dark Knight filmlerinin saniyelerine kadar ezberim. :D

Ayrıca Joker karakterini oynayan Joaquin Phoenix abimizi Jokerden çok seviyorum. ;)

@Hangottom sen olsan kesin sinirli diye tanımlardın bak. :D
Haksız da sayılmazsın sinirlendiğim konulara hep sen denk geliyorsun.
Gerçi çoğu konuda çok sakin olamıyorum. Senin için biraz daha yumuşak bir şekilde uyarırım.
Micheal Jackson fanı olduğum hiç mi belli olmuyor? :D

@Hangottom seni unutmuşum. Walter White'ı seviyorsun galiba. Sende kralsın tabii ki.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı