Herkes Bir Forum Üyesini Özetlesin

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Konu sahibi Furisty'ye ne oldu?

Son zamanlarda hiç görmüyorum kendisini.

Sanırım Kurtlar Vadisi fanıydı.
Forumda Kurtlar Vadisi fanları eksiliyor.

Tony Stark, konu sahibi arkadaş, Kılıç nerede ya? Harbiden Çalıya saklanan kedi nerede? Hiç görmüyorum artık.

Gerçi ben mesajları okuyarak bunları söylüyorum sonuçta forumda 1 aydır falan varım.

Eki Görüntüle 608046
İstanbul'u terkedin yoksa sıkarım!

Anlaşıldı, Mezardaki Jira :p
@Negan Smith KVP dostum her ne kadar dağılmış düsünülsekte yaşıyoruz olcağız :).
Konu sahibi Furisty'ye ne oldu?

Son zamanlarda hiç görmüyorum kendisini.

Sanırım Kurtlar Vadisi fanıydı.
@Samotne Ciasteczka animeeee şaka şaka her konuda bulcağınız insan şaka değil anime denince akan suları bir otaku gibi durdurur. 😂
Forumda Kurtlar Vadisi fanları eksiliyor.

Tony Stark, konu sahibi arkadaş, Kılıç nerede ya? Harbiden Çalıya saklanan kedi nerede? Hiç görmüyorum artık.

Gerçi ben mesajları okuyarak bunları söylüyorum sonuçta forumda 1 aydır falan varım.
@PanzerTR joker karakterine sempati besleyen arkı Hüseyin Slayer'ın yardımı ile Batman avlar.
Aslında bir mutanttir... :D
@Jira havacılık konusunda uzmandır

Jira = Airbus3830 Boeing5050 gider gitti reisin uçak koleksiyonu olabilir:).
Hocam ben size bir konuda i3 9100F ve GTX 1650Super darboğaz yapar mı diye sormuştum. Siz de sadece Battlefield gibi oyunlarda oluyor, onun dışında bir sıkıntısını görmedim demiştiniz. Oradan hatırlıyorum. :)
@292941 izlediğim animemedeki senko-san karakterini seven arkadaşımızdır kim bilir belki oda evine bitane senko istiyordur.
İsminizi mi değiştirdiniz?
@mburaktekin barış Özcan yasaklı versiyonudur komik ve bilgilidir bilmediğine atlamaz barış AB!

Heheheh :).

Boş boş yazacağınıza gidin Metacritic’te RDR2 övün. (!)

Mafia 3: Hold my beer.
Hocam Mafia 3 bir hikayeye sahipti, sadece açık dünyası ve görev tasarımları kötüydü. Görevler şuraya git ve şu adamı öldürlerden oluştuğu için sevilmemişti. Yoksa hikayesi TLOU2 kadar kötü değil.
Ben beğenmiştim, bilmiyorum.

Hikaye çöp olabilir, ama herkes kabul edebilir. Bu oyunun hikayesi ve müzikleri harika.
Bana göre bir oyunun hikayesi çöpse müziklerine hiç bakmadan çöp diyebilirim.
@292941 Linux düşkünü birisi. Evinde Linux pengueni beslediğinden şüpheliyim :).
Yakında almayı düşünüyorum. :D

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı