Herkes birbirine şarkı önersin

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Olabilir. 60'lar enteresan bir dönem. Rekabet çok fazla. 200'den fazla müzik grubunun en az bir tane albümü var diye biliyorum. Senin için 50'lerin yeri daha özeldi sanırım. 😄

50'leri müzikal altyapı açısından daha çok severim, 60'larda müzik gelişme gösterse de özellikle sözler olarak 50'ler kadar nostaljik hava yok(ortalarından ve sonlarından bahsediyorum) ama 70'ler ve 80'ler mükemmeldi.

50'leri müzikal altyapı açısından daha çok severim, 60'larda müzik gelişme gösterse de özellikle sözler olarak 50'ler kadar nostaljik hava yok(ortalarından ve sonlarından bahsediyorum) ama 70'ler ve 80'ler mükemmeldi.
Konuyu sohbet ortamına çevirdik. Ondan dolayı artık yazmayalım bence. İyi geceler. 😄

Bir öneri değil fakat müziğimi değerlendirmenizi istiyorum eksiklerimi söylerseniz çok mutlu olurum
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Efsaneyi bırakıyorum şuraya.

Yeni konular

Geri
Yukarı