Herkes gider mi?

Teori

Kilopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar bugün size derdimi, sıkıntımı anlatmak istedim. Aslında kendime söz vermiştim bir daha aşık olmak yok diye, çünkü çok kötü zamanlar geçirmiştim ama o geçti. Uzun süre bu sözümü tuttum ama bu yıla kadar beni kendine efsane bir şekilde çeken ve beni kendine aşık eden bir kız çıktı karşıma, geleceğe yönelik hayaller kurduk ve güzel zamanlar geçirdik ama o da gitti, evet beni yarı yolda bırakıp gitti. O kadar çok etkilenmişim ki hüngür hüngür ağladım, uykusuz kaldım, nasıl bu kadar çok bağlanmışım ona? Rüyamda görüyorum onu ve uyanıyorum yaşlar dökülüyor gözümden onu başkalarıyla düşünemiyorum, çıldırıyorum. Hep aklımda kimi görsem ona benzetiyorum, ben hiç böyle aşık olmamışım meğer ama o gitti belki bir gün döner, ben beklerim.
Sizin bu konuda önerilerinizi, tecrübelerinizi istiyorum. Nasıl daha kısa sürede kurtulurum bu durumdan? İşin kötü tarafı onu hep sevecek olmam.

Son düzenleyen: Moderatör:
Hep o kızı sevmeyeceksin, bu sadece duygun yüzünden hissettiğin bir his. Zamanını boşa geçirmemeye çalış, örneğin bilgisayar oyunları oynayıp film izleyebilirsin. Yaşın kaç bilmiyorum ancak, aynı yaşlarda olduğumuza eminim. Bu yüzden kafana takma, bir süre kızlardan uzak dur yeter. Eğer sorunların devam eder ise, psikiyatris öneririm.

Yaşın kaç bilmiyorum ama yine de şunu söyleyebilirim yarın göreceğin biri de onu unutturabilir.
Küçük yaşlarda birden çok kişiye aşık olabilirsin.

Şunu bırakayım belki sana teselli olur;
Screenshot_20191228-181632.png

Screenshot_20191228-181646.png

Boşver yaaa.
Geç PC'nin başına eğlen. Gittiyse gitti n'olmuş?
Bırakan oysa zaten o kız dan hayır gelmeyecekmiş. Boşuna bekleme bu arada.

Benimki de gitti. :D Ona olan sevgini nefrete dönüştürmeye çalış bence. Seni sevdiğini söyleyip sonrasında yarı yolda bırakan biri sevgini hak eder mi? Bu soruyu sor kendine ve sevgin önce nefrete, ardından da umursamazlığa dönüşecektir. Onu sevmeye devam edersen sonraki ilişkinde de sıkıntı yaşayabilirsin.

Evet herkes bir gün gider. Sadece sevgili olarak düşünme bunu. Ailende bir gün gidecek. Sadece sen kalacasın. Bu yüzden kimseye hayatını bağlama, onsuz yapamam deme.

Asla dönmeyecek sana, onu bekleyişlerin zavallı durumuna götürüyor seni. Hayatında kimse kalıcı şekilde de kalmayacak, herkes gidecek hayatından. Tek hoşlandığın insan o olmayacak.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı