Herkes gider mi?

Depresyona girmek istemiyorum kısaca, biliyorum kendimin ne duruma geleceğimi ve odağımı kaybedeceğimi, tam bir sene mezuna kalmışken sınav döneminde olacak iş değildi bu.

Gece ansızın kafama takılıyor, biliyorum şu günlerin sıkıntılı geçeceğini çünkü yılbaşını çok seviyordu. Her yılbaşı kelimesini duyduğumda aklıma geliyor, çok zor beyler çok.

Gece ansızın kafama takılıyor, biliyorum şu günlerin sıkıntılı geçeceğini çünkü yılbaşını çok seviyordu. Her yılbaşı kelimesini duyduğumda aklıma geliyor, çok zor beyler çok.

Şunu asla unutma acı çekmek, acıyı hissetmek kaçınılmazdır. Evet hepimiz hayatımızın belirli bir eversinde istemesek bilek kötü olaylar yaşayabiliyoruz. Bu durma bağlı acı çekiyoruz. Ancak acı çekmeye devam etmek tamamen kendi seçimimizdir.

Şunu asla unutma acı çekmek, acıyı hissetmek kaçınılmazdır. Evet hepimiz hayatımızın belirli bir eversinde istemesek bilek kötü olaylar yaşayabiliyoruz. Bu durma bağlı acı çekiyoruz. Ancak acı çekmeye devam etmek tamamen kendi seçimimizdir.
Evet, ben de istiyorum bu işten kısa sürede kurtulmak ama gün içinde olmasa da gece yattığımda ve sabah uyandığımda direkt aklıma geliyor. Acınası bir durumdayım.

Sana bir şarkı sözüyle cevap vermek istiyorum.

Ölenleri bırak arkana dönme.
Geriye doğru gitmen hata ileri git ve durma bidaha,
Bakma kafanı çevirme an meselesi delirmen!
-Stabil Bakunin

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı