Herkes HD Film Arşivinin Fotoğrafını Paylaşsın

Ondan sonra pek geliştiremedim maalesef. Biraz eskidi arşiv. Eve halen fiber gelmedi. Telekom yeni kutları koydu ama hatları bağlamadı. Bakalım nolcak :)
Bende ayın 1'inde 6 - 8 Mbps diğer günler 3 Mbps ile anca bu kadar geliştirebildim. :)

Bu arada 1080p izlenmesi gerektiğini düşündüğünüz filmleri tavsiye edin lütfen. :)

Benimki bu kadar maalesef :( 320 GB HDD yetmiyor bi tane harici almam lazım +2TB
s5xty.png

Star Wars BoxSet'i 3 ay önce indirmiştim izlemeye vaktim olmadı :) Boşuna 27 GB yer kaplıyor. Kesinlikle izlemelisin der misiniz Star Wars için? Demezseniz sileceğim :)

Önceki bilgisayarım tam bir film arşiv idi. Düşük doldurma alanı yüzünden sürekli bir film siler yenisini yüklerdim. Yeni PC'yi alınca resmen filmlere nokta koydum. Sürekli dizi izliyorum netten. Arşiv yapmak yerine izleyip geçiyorum. Hiç film izlemiyorum şu aralar desem yeridir. :)

Uyarı! Bu konu 11 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı