Herkes masaüstü görüntüsünü paylaşsın

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Tartışmayı kapatın bence. Müzik zevki farklı bir şeydir. Ne kimseyi yargılmaya hakkınız var, ne de alay etmeye.

hq77k.png

Wallpaper bana ait...

Arkadaşlar bence konunun devamını masaüstü görüntüsü değil kasamızın resmini çekip paylaşalım, merak ettim herkes paylaşsın bakalım. :D

Yok şu varken o dinlenir mi, o varken bu dinlenir mi falan. Başkasının dinlediği kişileri küçük görmektir bu. Herkesin zevki farklıdır sonuçta.
Bence burada gayet arkadaşça birbirimize takılıyoruz sen yanlış bir yerden bakıyorsun diye düşünüyorum. neyse. :)

- - - Güncellendi - - -

Arkadaşlar bence konunun devamını masaüstü görüntüsü değil kasamızın resmini çekip paylaşalım, merak ettim herkes paylaşsın bakalım. :D
Neden olmasın ? :D Ama bence ona ayrı konu açalım karışmasın.

Bence burada gayet arkadaşça birbirimize takılıyoruz sen yanlış bir yerden bakıyorsun diye düşünüyorum. neyse. :)

- - - Güncellendi - - -

Sonuçta bu konu başlığı "Herkes masaüstü görüntüsünü paylaşsın"
Herkesin en sevdiği şarkıcı değil. Yani konuşulması gereken bir şey değil ki zaten müzik kulaktan kulağa değişir.

Ve amacım sadece konuyu saptırmamak.

- - - Güncellendi - - -

Aynen kardeşim biz takılıyoruz. İstediğim kadar da takılmaya devam ederim son_goku. Sonuçta espri yapan idam edilmiyor bu ülkede. Asıl sen bizim burada ne yapacağımıza karışamazsın. Forum kuralları dışında bir şey yapmıyoruz sonuçta.

Aynen kardeşim biz takılıyoruz. İstediğim kadar da takılmaya devam ederim son_goku. Sonuçta espri yapan idam edilmiyor bu ülkede. Asıl sen bizim burada ne yapacağımıza karışamazsın. Forum kuralları dışında bir şey yapmıyoruz sonuçta.

Önce yazdıklarımı oku bence. Ne bir şeyinize karıştım ne de kötü bir üslup kullandım. Sadece konuyu saptırmamak istedim. Sanki kötü bir şey dedim gibi hemen bana karşı çıkıyorsunuz. Üslubunuza dikkat edin.

Ufacık bir şeyde nekadar kavgaya meyillisiniz. Boş işler bunlar arkadaşlar, iki gün sonra unutulucak. Boşuna kalp kırıcak şeylere yazmaya gerek yok. Fani işler bunlar :)

Ufacık bir şeyde nekadar kavgaya meyillisiniz. Boş işler bunlar arkadaşlar, iki gün sonra unutulucak. Boşuna kalp kırıcak şeylere yazmaya gerek yok. Fani işler bunlar :)

Sonuç olarak söylediklerim yanlış anlaşıldı galiba. Herkesten özür dilerim fakat sizden ricam konu yanıtlarımı birkaç defa okumanız.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı