Herkes sisteminin resmini paylaşsın!

Yok hocam replika değil. Bu arada daktilo 1934'ten kalma ona rağmen sahibinden de vardı. Ben 3-4 yıl önce 3000 TL'ye almıştım.

Geçenlerde 8700 TL'ye bir antikacı da bulmuştum. O da 9000'den indirdi. Çok şanslısınız hocam. Koleksiyon yapıyorum ve daktilo şeritleri biriktiriyorum ama daktilo yok :(.

Geçenlerde 8700 TL'ye bir antikacı da bulmuştum. O da 9000'den indirdi. Çok şanslısınız hocam. Koleksiyon yapıyorum ve daktilo şeritleri biriktiriyorum ama daktilo yok :(.
Hocam instagram'da bazı antika satıcıları var ve açık artırma ile satış yapıyorlar.Oralardan illa ki 1-2 tane bulursunuz uygun fiyatlı.

Hocam Instagram'da bazı antika satıcıları var ve açık artırma ile satış yapıyorlar. Oralardan illaki 1-2 tane bulursunuz uygun fiyatlı.

Hocam oralara inanın güvenemiyorum. Aslında sarı siteden de alma taraftarı değilim çünkü replika çıkabilir. Ben sizin aldığınız gibi 1930'lardan, 50'lerden kalan bir şey almak istiyorum. Bir antikacı da bulmuştum aslında 6000 TL'di geçen sene ama utancımdan girip alamadım. Hiçbir müzayede katılmadım.

Hocam oralara inanın güvenemiyorum. Aslında sarı siteden de alma taraftarı değilim çünkü replika çıkabilir. Ben sizin aldığınız gibi 1930'lardan, 50'lerden kalan bir şey almak istiyorum. Bir antikacı da bulmuştum aslında 6000 TL'di geçen sene ama utancımdan girip alamadım. Hiçbir müzayede katılmadım.
Daha önce instagram'daki açık artırmalardan hiç bir şey almadım ancak alan tanıdıklarım oldu ve gayet memnunlar.Ama tabii her satıcıya güven olmaz.Umarım aradığınız daktiloyu bulursunuz.Bu işler bir anda olur arayarak bulunmaz genelde.

Daha önce Instagram'daki açık artırmalardan hiçbir şey almadım ancak alan tanıdıklarım oldu ve gayet memnunlar. Ama tabii her satıcıya güven olmaz. Umarım aradığınız daktiloyu bulursunuz. Bu işler bir anda olur arayarak bulunmaz genelde.

Ucuz bulduğum şeyler genelde replika oluyor. Replika olmayanlarda aşırı pahalı oluyor. Bitpazarından kaset alıyorum bir de. Sizde kaset vb. şeyler de var mı? Daktilonuzu sevdim.

WhatsApp Görsel 2024-05-19 saat 20.55.46_aa7ea25b.jpg
WhatsApp Görsel 2024-05-19 saat 20.58.02_598c02ff.jpg

Yeni konular

Geri
Yukarı