Herkes Windows 11'de yaşadığı bugları yazsın

Sağ tık menüsü açıkken aşağı kaydırınca Explorer çöküyor.

Görev çubuğunun rastgele yerlerinde normalde sağ alttaki ikonlara imleci götütürken çıkan yazılar çıkıyor. Mesela mouse imlecini sağ alttaki ses kısmına götürünce aygıt bilgisi ve ses yüzdesi çıkıyor. O çıkan yazılar görev çubuğunun her yerinde çıkabiliyordu bazen mouse imlecini götürünce. Bir de A1 Türkçe çeviri vardı bir yerde ama ssi kaybettim.

- Ara sıra takvime bakmak istediğim zaman hunharcasına basmama rağmen açılmaması.
- Görev çubuğunda yer alan simgelerin üstünde bir miktar kalınca fareyi sol tarafa çekince yazısının kalması.

Onun haricinde bir sorun yaşamadım. Gayet memnunum açılış hızı ve sesli not alabilme özelliği harika olmuş.

Şarj %100 olduğunda ekran gidip geliyordu bir ara, masaüstüne resim attığımda da arka plan yapıyordu. Ara sıra ses simgesi kafayı yiyordu bir de, ses açıkken kapalı falan gösteriyordu fakat şu anda bunların hepsi düzeltildi sanırım.

Bende de kapanış uzun sürüyor sanki.
Ayrıca bazen görev çubuğundaki bir simgeye sağ tıklayınca sanki imleç anlık takılıyor.

Gördüğüm tek sorun Spotify ve Steam ekranlarını tam ekran yaptığım halde altta incecik bir şekilde alttaki sayfanın gözükmesi ha bir de Valorant'a giremiyorum .

O ince çizgi bug değil bence bende de var.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…