Herkesin hayatında en az bir kere oynadığı ama sizin hiç oynayamadığınız oyunlar neler?

Metin 2, LOL, Knight Online , Valorant, Apex Legends, Fortnite ve Half-Life... Hiçbir zaman oynamadım ve bundan sonra da oynayacağımı düşünmüyorum. İlgimi çekmiyor bu oyunlar. Sevmiyorum da.

GTA, RL, ETS 2, ATS, FIFA, PES, CoD, PUBG, Fall Guys, RDR 2 bu tip oyunlar bana yeter.

GTA 5.. ama şu da var baya bir neslin oynamadığı GTA 1 ve 2 yi deli gibi oynamışlığım var.

Witcher 3. Steam'de var belki RDR2'yi 2. kez bitirdikten sonra başlarım. Black Mesa'yı da 2. defa bitirebilirim belki sonrasında benim işim belli olmaz. Bugün bi video izledim pis gaza geldim BM oynayasım var bira ve cips ile inzivaya çekilip.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

CS2.
RDR2.
God of War serisi.
Assassin's Creed serisi (bu oyunu bir ön yargı nedeniyle oynamamıştım).
Ve uzuyor daha.

Son düzenleme:
Minecraft, Zula, Wolfteam.
CS harici oyunlar.

CS:GO. Sebebi ise konsol oyuncusu olmam.

Senelerdir iyi kötü bilgisayar kullandım ama oynadığım oyun sayısı iki elin parmaklarını geçmez

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…