Herkesin hayatında en az bir kere oynadığı ama sizin hiç oynayamadığınız oyunlar neler?

Metin 2, LOL, Knight Online , Valorant, Apex Legends, Fortnite ve Half-Life... Hiçbir zaman oynamadım ve bundan sonra da oynayacağımı düşünmüyorum. İlgimi çekmiyor bu oyunlar. Sevmiyorum da.

GTA, RL, ETS 2, ATS, FIFA, PES, CoD, PUBG, Fall Guys, RDR 2 bu tip oyunlar bana yeter.

Witcher 3. Steam'de var belki RDR2'yi 2. kez bitirdikten sonra başlarım. Black Mesa'yı da 2. defa bitirebilirim belki sonrasında benim işim belli olmaz. Bugün bi video izledim pis gaza geldim BM oynayasım var bira ve cips ile inzivaya çekilip.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

CS2.
RDR2.
God of War serisi.
Assassin's Creed serisi (bu oyunu bir ön yargı nedeniyle oynamamıştım).
Ve uzuyor daha.

Son düzenleme:
Sorsan herkes hayatına bir kere oynamıştır. Sana sorarlar oynamışsın diye dersin oynamamışsın insanlar şaşırıp kalır. Sen bu oyunu hala neden oynamadın diye? Sizin bu durumla karşılaştığınız oyunlar neler?

Benim için bu oyun Skyrim. Sorsan herkes hayatında en az bir kere oynamıştır ama ben hiç oynamadım oynamaya da vaktim olmadı ama ileride oynamak isterim vakit olursa.
Senelerdir iyi kötü bilgisayar kullandım ama oynadığım oyun sayısı iki elin parmaklarını geçmez

Geri
Yukarı