Herkesin oynaması gereken 20 TL altı oyun önerisi

Valve'ın tüm oyunları.

Her oyunu neredeyse devrimsel nitelikte olmuştur.

Half-life da o trenin raylarının birleşme sahnesinde oluşan kıvılcım efektinin dönemine göre olan inanılmazlığın buradan çok az kişi biliyordur. Makaleler yazılmıştır o kıvılcımı görebilen/göremeyen ekran kartlarıyla ilgili.

Valve'ın tüm oyunları.

Half-Life'da o trenin raylarının birleşme sahnesinde oluşan kıvılcım efektinin dönemine göre olan inanılmazlığın buradan çok az kişi biliyordur. Makaleler yazılmıştır o kıvılcımı görebilen/göremeyen ekran kartlarıyla ilgili.

O kıvılcım hakkında daha fazla bilgi verebilir misin? Gerçekten merak ettim o kıvılcımı görüldüğü bir video var mı? Veya bahsettiğin makaleleri de görmek çok isterim.

Valve'ın tüm oyunları.

Half-life da o trenin raylarının birleşme sahnesinde oluşan kıvılcım efektinin dönemine göre olan inanılmazlığın buradan çok az kişi biliyordur. Makaleler yazılmıştır o kıvılcımı görebilen/göremeyen ekran kartlarıyla ilgili.
Son zamlardan sonra 20 lira altı pek oyunu kalmadı.

Halihazırda Steam indirimleri var, aranızda 20 TL'yi aşmayacak şekilde oyun önerilerinizi alayım.

7 Days to Die şu an indirimde alabilirsin 9 TL eğerr bilgisayarın iyiyse ortalama 16 GB RAM varsa kaldırır indirebilirsin tek başına ya da arkadaşlarındada oynayabilirsin zombi oyunu.

O kıvılcım hakkında daha fazla bilgi verebilir misin? Gerçekten merak ettim o kıvılcımı görüldüğü bir video var mı? Veya bahsettiğin makaleleri de görmek çok isterim.
Şuan nereden bulabileceğim hakkında en ufak fikrim bile yok. Eskiden aylık dergiler olurdu içinde cd hediyeleri vardı. Quake 2 nin demosunu oynamıştım oradan. Kıvılcımın videosu vardır elbet bir bakayım.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

02.30

Tam gösterememiş birleşmeyi ama olsun.

Benim arçelik bilgisayarda gözükmüyordu o zaman.

Yeni konular

Geri
Yukarı