Hero 25K ile Hero 16K farkı nedir?

Bütçe
10000

MachL

Kilopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Uzun zamandır kablosuz bir mouse bakıyordum, aklımda G Pro Wireless vardı lakin indirime girmedi.
İkinci seçenek olarak G703 Hero modeline yöneldim lakin G Pro modelinde ki sensör 25K DPI destekli G703'de ise 16K, aralarında DPI farkından başka fark var mı? Bilgisi olan arkadaşlar yardımcı olursa sevinirim, iyi sosyaller.

NOT: G703 iki ayrı modeli mevcut biri Hero sensör diğeri ise Pixart PMW3366, benim almak istediğim model Hero modeli.

Uzun zamandır kablosuz bir mouse bakıyordum, aklımda G Pro Wireless vardı lakin indirime girmedi.
İkinci seçenek olarak G703 Hero modeline yöneldim lakin G Pro modelinde ki sensör 25K DPI destekli G703'de ise 16K, aralarında DPI farkından başka fark var mı? Bilgisi olan arkadaşlar yardımcı olursa sevinirim, iyi sosyaller.

NOT: G703 iki ayrı modeli mevcut biri Hero sensör diğeri ise Pixart PMW3366, benim almak istediğim model Hero modeli.

G703 önermem. Bütçeniz ne kadar? Eliniz kaç cm? Tutuş şeklinizi de alabilir miyim?

1645800320755.png

@MachL Ben olsam bütçemi arttırıp bunları alırdım:

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

@MachL Ben olsam bütçemi arttırıp bunları alırdım:

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Bütçemi arttırma olanağım yok, o fiyat bantlarına çıkabilseydim G Pro Wireless düşünüyordum lakin mümkün olmadı.
Model O Wireless hakkında ne düşünüyorsunuz?

Bütçemi arttırma olanağım yok, o fiyat bantlarına çıkabilseydim G Pro Wireless düşünüyordum lakin mümkün olmadı.
Model O Wireless hakkında ne düşünüyorsunuz?
Model O Wİreless güzel seçenektir. Fakat Palm tutuş için simetrik fareler önerilir. Eğer ben sıkıntı yaşamam diyorsanız alabilirsiniz.

Geri
Yukarı