Logitech Hero 25k vs Razer focus+

Father Martin

Kilopat
Yer
Bursa/Nilüfer
Siz olsanız Hero 25k sensörlü Logitech modellerini mi, focus+ sensörlü Razer modellerini mi tercih edersiniz? Diğer özelliklerden değil sadece sensör kalitesinden karşılaştırın.

Son düzenleyen: Moderatör:
Sadece sensörüne göre bir mouse seçilmez. Sensörleri karşılaştırırsak HERO 25K 400IPS 40G değerlerine sahip. Focus+ ise 650IPS 50G değerlerine sahip. DPI'ın bir etkisi yok o seviyelere çıkılmıyorsa. 25K DPI kullanacak kişi sayısı çok çok azdır. Sensör kalitesini etkilemez.

Sadece sensörüne göre bir mouse seçilmez. Sensörleri karşılaştırırsak HERO 25K 400IPS 40G değerlerine sahip. Focus+ ise 650IPS 50G değerlerine sahip. DPI'ın bir etkisi yok o seviyelere çıkılmıyorsa. 25K DPI kullanacak kişi sayısı çok çok azdır. Sensör kalitesini etkilemez.
Sadece sensörü karşılaştırın derken başka bir şey demeye çalışmıştım ama yanlış anlaşılmış. İki tane tıpa tıp aynı mouse, sadece birinde Hero 25K birinde Focus+ var gibi düşünün. Umarım bu daha açıklayıcı olmuştur, yorumunuz için teşekkür ederim.

Sadece sensörü karşılaştırın derken başka bir şey demeye çalışmıştım ama yanlış anlaşılmış. İki tane tıpa tıp aynı mouse, sadece birinde Hero 25K birinde Focus+ var gibi düşünün. Umarım bu daha açıklayıcı olmuştur, yorumunuz için teşekkür ederim.

Hangisinde hangi sensor oldugunu bilmiyorsan kullanarak ayirt edemezsin. Belli seviye uzerindeki guncel ust seviye tum sensorler icin ayni bu durum.

Hem Logitech G PRO X Superlight hem de Razer Viper V2 Pro'ya sahibim. Siz Focus+ demissiniz ama V2 Pro'da Focus Pro var ve boyleyken bile sensorler arasindaki farki hissetmek imkansiz. Ikisi de kusursuz, ikisi de gecikmesiz ve ikisi de takilma vs yapmiyor. Aralarindaki tek fark batarya suresi. Focus Pro'da haftada bir şarj etmek zorunda kalıyorum fakat Hero 25k kullanan herhangi bir fareyi şarj etmeden en az 2-3 hafta kullanabilirsiniz. Keza ben en erken ayda bir sarj ediyordum. Ayrica Logitech'in malzeme kalitesi bariz cok daha iyi durumda.

Sadece sensor olarak dusunursek, aradaki tek fark batarya suresi var Hero 25k bu konuda rakiplerine fark atmis durumda.

Yeni konular

Geri
Yukarı