Hero 5A R5 5500 RTX 3060 Sistem Nasıldır?

Arkadaşın attığının fiyati daha musait, anakart hariç parçalar arası bir kalite farkı göremedim. R5 5600 kullanılacağı için sorun da olmaz. Onu alıp geçin isterseniz.

Haqqus sistem + bu monitörü al knk. Bütçen çıkarsa Mantis alabilirsin markaya çok takiyorsan Asus falan var.
165 HZ bu arada yanlış yazmışlar.

Sistemlerin içerisine çok konulması bence o ürünün kaliteli olduğunu göstermiyor, Kioxia ürünlerden kaynaklı sorunları duymuştum. Şu an ne durumda bilmiyorum ama ben sistem toplarken, yani yaklaşık iki yıl önce, öyleydi.

Şahsi tavsiyem olarak daha güvenilir markalara yönelmesini söyledim, birkaç yüz lira fazla verip kaliteyi almak bence worth.
Bende kullanıyorum yıllardır aynı keza arkadaşlarımda sıkıntı yok. Güvenilir zaten.

Haqqus sistem + bu monitörü al knk. Bütçen çıkarsa Mantis alabilirsin markaya çok takiyorsan Asus falan var.
165 HZ bu arada yanlış yazmışlar.

Bende kullanıyorum yıllardır aynı keza arkadaşlarımda sıkıntı yok. Güvenilir zaten.
Sorunlu marka yoktur sorunlu model vardır. Kioxia exceria kronik sorunları olmayan bir model mesela. Rahatlıkla alınabilir.

Yeni konular

Geri
Yukarı