Hero-5a sistem alınır mı?

Var olan SSD hakkında bir bilgim yok maalesef adını daha önce hiç duymadım onun haricinde sistem güzel duruyor.

Bahsettiğim sistem bu; Hero 5A-RTX4060 - Game Garaj

Maximum 20.500TL olmak üzere anakart ve RAM geliştirmesi yapmayı düşünüyorum, tavsiyelerinizi bekliyorum.

Anakartı en düşük MSI B450M-A Pro Max seç.
SSD'yi Crucial 1TB seçmen iyi olur hızlarından birini seçersin. Overclock 4060 ile normal 4060 arasın da FPS farkı yok denecek kadar az istiyorsan 4060'ın OC'siz halini seç 380 TL daha fazla paran olur. Bir de işlemci için soğutucu al ama GameGaraj'dan alma soğutucular ya pahalı ya da dandik markalardan.

Çöp. 1 TB SSD seçsen adamakıllı markadan en az 1500 TL gidiyor. İşlemci 5500, 5600 yapsan fiyatı uçacak. Kasa'nın da en kötü NZXT olması lazım, soğutucusu da çok iyi değil. Bir de stoku bitmiş.

YouTube 6 da sistem açılacak işlemciyi değiştirip alın direk çok ucuz.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Pardon video yanlış oldu.

İşlemciyi de 5600 yapın yeterli.

YouTube 6 da sistem açılacak işlemciyi değiştirip alın direk çok ucuz.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Pardon video yanlış oldu.

İşlemciyi de 5600 yapın yeterli.

Özelleştirmeleri GameGaraj'a göre pahalı bayağı. 5600 seçsen 1TB SSD seçsen fiyatına yaklaşacak. Bir de anakartı'da çok iyi değil.

Anakartı en düşük MSI B450M-A Pro Max seç.
SSD'yi Crucial 1TB seçmen iyi olur hızlarından birini seçersin. Overclock 4060 ile normal 4060 arasın da FPS farkı yok denecek kadar az istiyorsan 4060'ın OC'siz halini seç 380 TL daha fazla paran olur. Bir de işlemci için soğutucu al ama GameGaraj'dan alma soğutucular ya pahalı ya da dandik markalardan.

Çöp. 1 TB SSD seçsen adamakıllı markadan en az 1500 TL gidiyor. İşlemci 5500, 5600 yapsan fiyatı uçacak. Kasa'nın da en kötü NZXT olması lazım, soğutucusu da çok iyi değil. Bir de stoku bitmiş.
4060Ti alıyorsun sonuç olarak, konudakinden daha iyidir. Çöp yazmak aşırı saçma. Biz burada f/p ürünler öneriyoruz, o yüzden markalar bu şekilde oluyor.
Stok bittiği için yorum yapmaya gerek yok zaten.

Geri
Yukarı