Herobrine nedir [Minecraft Geniş Anlatım]

• Konuyu başlatan Giray
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 35
  • Görüntüleme 72B
Bişi soracagım ben yaptım sisli hava 11. Diski çaldım çıglık sesleri gelmeye başladı
Ben 1.7.8 de oynuyorum acaba o herobrinemidir cevap vereebilirmisiniz?
Sürüm: Alpha

Korkuyorum vallahi ya!

Herobrine modu oyuna yakışmayan bir mod bana göre çünkü tanıtıldığı gibi uzaktan izleme gibi bir durumu çok nadir oluyor. Genellikle bu modu yaptığınızda gezdiğiniz yerde tuzaklar görüyor ve size dalıyor. Tanıtıldığı gibi ağaçların arkasından gözle takip etse, yanına gitmeye çalışınca kaybolsa, bir süre izleyip tuzaklar kursa, evimizde süpriz bir şey belirse. Yani yapay zekayı biraz daha iyi yapsalar mükemmel olur. Aksi taktirde zaten Minecraft gönüllerin fenomenidir. :)

Bu arada en son(geçen yaz) Minecraft'ta müzik disklerini dinliyordum tek tek ne nedir diye... Kırık olan disk gerçekten mükemmel. Nasıl desem karanlık bir odada iyi bir ses sistemiyle dinlemeye kalksanız refleksif olarak korkabilirsiniz.

Bu arada ben Minecraft hikayesini şöyle biliyorum:

2 erkek kardeş bir kız uçakla yolculuktaymış. Kız erkek kardeşlerden birinin sevgilisi. Uçağın arızasıyla birlikte paraşüt bulmuşlar ama 2 paraşüt varmış. Kız ve onun sevgilisi almış ve atlamış. Kardeşi ölmüş. Erkek kardeş adada kurtulmuş, kız kayıp ve kardeşi herobine olarak onu izliyormuş, Kin, nefret, intikam...

Son düzenleme:
Ben hb.class dosyasını gördüm ama silmedim . Modla çağırdım . Modum o kadar iyi olmadığı için çok bi bilgiye erişemedim . Ama Herobrine çok tehlikeli . Mod aktif ve Zorluk:Barışçıl değil ise ev vb. şeyler yapmayın . Ortalığı darmaduman ediyor . İtemlerinizi çalıyor . Etrafınızda alev çemberi oluşturup size o alev çemberinin içinde saldırıyor . Hayvanlarını çoğaltıyor . Daha çok kendinden basıyor . Macera istiyorsanız mod yükleyin veya hb.class dosyası silmeyin . Modsuz hiç rastlamadım . Alpha'da bi daha denicem . Summon komutu alphada olmadığı için /summon Herobrine diyemiyorum . Herobrine piramitlerde bulabilir miyim ?

Dr. Trayaurusun evine gittiğimde bulabileceğimi söylüyorlar . Acaba gerçekten geliyor mu ?

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar ben de birkaç şey anlatacağım;
Bazı arkadaşlar herobrineyi istemiyor.Çok normal ve ''ben herobrineyi görmek istemiyorum'' diyorsanız anlattıklarım size faydalı olacaktır.
Barışçıl moda hemen alabilmeniz için dediğim belirtiler size zaman kazandıracaktır.Belirtiler:
1-Cam.Bazı yerlerde cam oluyor.
2-TNT.Bazı yerlerde aktif yani patlayacak olan TNT ler var.(aman dikkat)
3-Lav ve ateş.Bazı yerlerde lav ve ateş olur bu yerlerde TNT de olur.
4-Orman yangınları.
5-Evinizin önünde tabela ile yazılar''I am not dead'' gibi.
6-Mevsimin kış olan yerlerde ağaçların arasında bir kum ve üstünde kaktüs.
7-Bazı yerlerde ışık taşından harfler sık görülen ''E'' ve ''R'' harfleri.
8-Zorluk derecesi barışçılın üstündüyse uyuduğunuzda herobrine sizi bir yere götürür.Işık hızıyla.Bazen kurtulmak
için çözüm ölmek.Neden diye sorarsanız bazen etrafınız katman kayası ile dolu oluyor.Bazen herobrine ile çarpışmak zorunda kalırsınız.
9-En sık görülenlerden biri de kızıltaş meşalesi.Bir ev görürseniz ve üstünde kızıltaş meşalesi varsa herobrine nin
evini gördünüz dikkat edin evin içinde lavlı ve pistonlu bir tuzak var.
10-Ve bir mezar üstünde ''R.I.P'' yazar.(Herobrine yazıyor olabilir pek emin değilim.).Umarım anlattıklarım size yardımcı olur.

öncelikle herobrine ile bildiğiniz bilgi yanlıştır herobrine bir hack antivirustur burada korkmanız gereken Entity 303 kim bu entity 303: Herobrine ı vahşileştirip mojangtan kovulmuş bir hacker eğer herobrine varsa entity 303 vardır entity 303 belirtileri değişik ağaç biçimleri yani farklı ağaçlarla birleştirme rastgele tnt patlamaları oyundan atıp Entity 303 death or death hatası vermesi konu paylaşılmadan önce araştırma yapmalıydın normal bir bilgiyle olmaz

Dosya Ekleri

• images.jpg
    images.jpg
    6,5 KB · Görüntüleme: 883
öncelikle herobrine ile bildiğiniz bilgi yanlıştır herobrine bir hack antivirustur burada korkmanız gereken Entity 303 kim bu entity 303: Herobrine ı vahşileştirip mojangtan kovulmuş bir hacker eğer herobrine varsa entity 303 vardır entity 303 belirtileri değişik ağaç biçimleri yani farklı ağaçlarla birleştirme rastgele tnt patlamaları oyundan atıp Entity 303 death or death hatası vermesi konu paylaşılmadan önce araştırma yapmalıydın normal bir bilgiyle olmaz
Sırf bu mesajı yazmak için hesap açmışsın sanırım. O Herobrine ve Entity 303'de 2-3 tane çocuğun uydurduğu saçma bişeydir.

Geri
Yukarı