Heroes & Generals yüksek CPU ve düşük GPU kullanımı sorunu

İşletim sistemi
Windows 10
Makaleler
1
Yer
In STEM World
Daha fazla  
GTX 950 2G, I5 4460S, 2x8GB RAM sistemimde böyle bir sorun mevcut. Tabii GPU yükü düşük olduğundan FPS de yerlerde geziyor. Bu sorunu düzeltebilen birileri var mı? SS'ler mevcut.
Diğer oynadığım The Witcher 3, Titanfall 2 ve Halo da high ayarlarda hiçbir sorun yok. Chipset, BIOS, Ekran kartı, Windows her şey günceldir. Adobe Air, Acrobat, Flash son sürümdür. DX paketleri ve Vcredits'lerin hepsi yüklenmiştir. Her türlü deneysel grafik ayarı da denenmiştir. Oyun masaüstü istemcisi ve Steam platformlarında tek tek denenmiştir. Oyun SSD ve HDD de denenmiştir. KasperSky Cloud Security ile Tam tarama yapılmış MB ile de taranmıştır. Arka planda çalışan bir uygulama yoktur.

Heroes And Generals Sistem Gereksinimleri: (2020)

Minimum:

• İşletim Sistemi: Windows 7, 8 or 10
  • İşlemci: 2GHz CPU w. SSE3 instruction set- dual-core
  • Bellek: 3 GB RAM
  • Ekran Kartı: ATI HD 4810/NVIDIA 9600 GT or above (with >512mb RAM)
  • DirectX: Sürüm 11
  • Ağ: Genişbant İnternet bağlantısı
  • Depolama: 2 GB kullanılabilir alan
  • Ses Kartı: DirectX compatible
Önerilen :

İşletim Sistemi:
Windows 7, 8 or 10
  • İşlemci: Intel i5 processor or higher / AMD Phenom II X6 or higher
  • Bellek: 4 GB RAM
  • Ekran Kartı: NVIDIA GeForce GTX 560 series or higher / AMD HD 6870 or higher
  • DirectX: Sürüm 11
  • Ağ: Genişbant İnternet bağlantısı
  • Depolama: 3 GB kullanılabilir alan
  • Ses Kartı: DirectX compatible

Son düzenleme:
Bu oyunun optimize sıkıntısı var, A8 7600 ve R7Gpu ile oynuyordum, drop yoktu, 1030 alınca drop başladı. Ayrıca piyade sıkıcı gelmiyor mu?
Ben Sovyetlerde tankçı oynuyordum. (SU-85).
Piyade olarak oynamak bana göre daha eğlenceli açıkçası. Tabii kişiden kişiye değişir. Optimizasyon sorunu bu oyunda var, evet. Fakat anlamadığım bu sistem gereksinimlerinin absürd kaçması. Ryzen 5 3600 bile bu oyunda %65 kullanılıyor. Şaka gibi.

Normalde işlemciniz ekran kartınızı rahatlıkla besler, yani darboğaz olmayacaktır ama bu oyun işlemciye yüklendiği için ona benzer bir şey yaşıyor olabilirsiniz. Dediğinize göre R5 3600'ü bile %65 kullanıyorsa o işlemciyle sıkıntı çekmeniz ve ekran kartınızın geriye düşmesi normaldir.

Yeni konular

Geri
Yukarı