Steam Hesaba başkası giriş yapıyor

Mareschall

Hectopat
Daha fazla  
Steam Guard'im olmasına rağmen hesabıma 2 gün arayla. İlk linkteki kişi.

Benim hesabım.

Profilindeki şahıs giriş yapıyor. CS2 oynayıp kendisine takas teklifi göndermiş. E-posta adresim. Sadece Steam'e özel olarak kullandığım bir e-posta. Authenticator bile kullanıyorum. Sadece evdeki PC'den Steam girişi yapıyorum. 3 yıldır CS bile oynamıyorum :) daha ne yapmam lazım bu konu hakkında fikirlerinizi yazarsanız sevinirim.

Son düzenleme:
Tam olarak ne oluyor bu anlamadım. Konuyu biraz daha açma şansın var mı?

Hayır benim hesabım değil.
Tarayıcılarınızda bulunan verilerinizin depolandığı dosya türü olarak düşünebilirsiniz basit olarak. Sizin cookielerinizi ele geçiren birisi sizin hesabınızın şifresini ve diğer bilgilerini bilmeden kendi tarayıcısına yüklediğinde her şeyinize erişebilir, genellikle siz bilgisayarınızı her başlattığınızda bu virüs online olarak bilgileri işler ve tekrar kaydeder. Sizin haberiniz olmadan her şeyinizi çalabilirler kısacası.

Bende yazmak isterdim bir şeyler. Ama zaten şahıs beni engellemiş.
Virüsten kurtulmak için görev yöneticisini açın ve iyice detaylı bakının, ayrıca görev yöneticisinde başlangıç sekmesini açıp ekran görüntüsünü atar mısınız? Eğer dediğim ihtimal varsa orada gözükecektir, gözükmeme imkanı yok. Eğer yabancı uygulama gözükmüyorsa cookie ile alakalı bir şey yoktur.

Virüsten kurtulmak için Görev Yöneticisi'ni açın ve iyice detaylı bakının, ayrıca görev yöneticisinde başlangıç sekmesini açıp ekran görüntüsünü atar mısınız? Eğer dediğim ihtimal varsa orada gözükecektir, gözükmeme imkanı yok. Eğer yabancı uygulama gözükmüyorsa cookie ile alakalı bir şey yoktur.

Şu anda işteyim akşam eve geçince bu dediklerinizi yapacağım üstat. Şimdiden yardımların için teşekkür ederim.

Geri
Yukarı