Steam Hesaba durduk yere para yattı

Lyrxia

Centipat
Daha fazla  
Bugün klasik bir şekilde ETS 2 oynuyordum. Alt Tab atınca Steam hesabımda 40TL gördüm. Steam cüzdanıma kendim hiç para yatırmadım. Pazarda da herhangi bir ürünüm satılmadı. Gmail'imde de herhangi Steam'le ilgili bir posta yoktu. Bir şey olur mu?

Son düzenleyen: Moderatör:
Bugün klasik bir şekilde ETS 2 oynuyordum. Alt Tab atınca Steam hesabımda 40TL gördüm. Steam cüzdanıma kendim hiç para yatırmadım. Pazarda da herhangi bir ürünüm satılmadı. Gmail'imde de herhangi Steam'le ilgili bir posta yoktu. Bir şey olur mu?
Üzüme ye bağını sorma senin hatan yok ama kayıtlı kartın filan var mıydı Steam'de?

Hesap ayrıntıları > Satın alma geçmişine bakar mısınız?

Bir ürününüz isteğiniz dışında iade edilmiş olabilir diyecektim ama normal bakiye olarak görmüşsünüz. Gerçekten şaşırtıcı. Üzümü ye bağını sorma diyen arkadaşlara bakma sen. Bir an önce steam desteğe olayı anlat ve neden olduğunu sor. Yanlış bir şey varsa düzeltsinler. Hesabınız bir anda kapansın istemiyorsanız tabi.

Üzüme ye bağını sorma senin hatan yok ama kayıtlı kartın filan var mıydı Steam'de?

Yoktu.

Steam'a IBAN gibi birden para gelemez. Iade falan onaylanmış olabilir.

İadem yoktu kanka 1 tane vardı oda bekleniyor olarak gözüküyor.

Hesap ayrıntıları > satın alma geçmişine bakar mısınız?

Baktım yok bir şey. Aynı duruyor.

Kayıtlı kartım vardı ama hiçbirinden para çekilmemiş hepsinde duruyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı