Steam Hesaba girilemiyor

Yigid0SS

Femtopat
Daha fazla  
Merhaba, benim bir Steam profilim var ve o Steam profilinde 5 adet hesap var ama benim ana olarak kullandığım hesap yok ve o hesaba giriş yapamıyorum. Kaç kere denedim o hesapla giriş yapmayı ama olmuyor hesap mı silinmiş anlamadım. Yardımcı olursanız çok çok çok sevinirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Hocam hata falan vermiyor mu? Hesabınızın kullanıcı adını ve şifresini doğru girdiğinizden emin misiniz? Eğer hesaba bunlar dışında giremiyorsanız "Steam Desteğe" yazın.

Hocam hata falan vermiyor mu? Hesabınızın kullanıcı adını ve şifresini doğru girdiğinizden emin misiniz? Eğer hesaba bunlar dışında giremiyorsanız "Steam desteğe" yazın.

Hocam kullancı adım falan her şeyi doğru giriyorum fakat girmiyor hesabıma. Profilimdeki diğer hesaplara giriyor ama.

Hocam kullancı adım falan her şeyi doğru giriyorum fakat girmiyor hesabıma. Profilimdeki diğer hesaplara giriyor ama.
Girmiyor derken nasıl oluyor? Herhangi bir hata veriyor mu? Steam üzerinden değil de tarayıcı üzerinden girmeyi denediniz mi?

Her ikisini de denedim hocam. Kullanıcı adı hatalı veya şifre hatalı diyor hepsini doğru girdiğimden eminim.
En iyisi Steam Desteğe yazın hocam. Yardımcı olurlar.

Geri
Yukarı