Çözüldü Hesaba giriş yapılmıyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

erenaks2861

Centipat
Daha fazla  
Epic Games girdiğim zaman beni doğum tarihine atıyor hesabım çıkmıyor.
Sabah hesaba girerken şifre yanlış demişti. Şifremi değiştirdim. Değiştirdikten sonra GTA 5 oynadım.
Akşam geldiğimde yine hesaptan çıkış yapmıştı. Tekrar girmemi istiyordu tekrar denedim. Bu sefer e postayı girdikten sonra beni doğum tarihine atıyor oradan da yeni hesap kurmaya. Bunu nasıl çözebilirim?

Son düzenleyen: Moderatör:
Epic Games girdiğim zaman beni doğum tarihine atıyor hesabım çıkmıyor.
Sabah hesaba girerken şifre yanlış demişti. Şifremi değiştirdim. Değiştirdikten sonra GTA 5 oynadım.
Akşam geldiğimde yine hesaptan çıkış yapmıştı. Tekrar girmemi istiyordu tekrar denedim. Bu sefer e postayı girdikten sonra beni doğum tarihine atıyor oradan da yeni hesap kurmaya. Bunu nasıl çözebilirim?

SS atar mısınız hocam?

Son düzenleyen: Moderatör:
E postayı giriyorum bu geliyo bilgilerimi giriyorum yeni hesap oluşturuyo fakat benim zaten bu e posta üzerinden hesabım var. Şifre yenileme kısmına geliyorum böyle bir e posta yok diyo.
resim_2024-05-11_010220431.png

SS atar mısınız hocam?
E postayı giriyorum bu geliyo bilgilerimi giriyorum yeni hesap oluşturuyo fakat benim zaten bu e posta üzerinden hesabım var. Şifre yenileme kısmına geliyorum böyle bir e posta yok diyo.
resim_2024-05-11_010418263.png

Geri
Yukarı