Steam Hesabı kaç TL eder?

Hocam Steam hesabınızı satmayın gerek yok kenarda dursun çünkü çok ölü fiyat olmadıkça alınmıyorlar.

Satmayacağım hocam biraz meraktan sordumda. Yani 50-100TL de çok ölü fiyat sadece bugün hesaba indirimden Dying Light 2 + Far Cry 5 çektim 200 küsur verip. Tabii hesap satma sektorunu bilmediğim için yanlışta düşünüyor olabilirim fiyatlama konusunda.

bir insan Steam hesabını neden satar anlamıyorum. Hesapta far cry5 var mesela ama bence 3 den sonra çıkan her far cry 3 ün kopyası sadece silah çeşitliliği var birazda hikaye örgüsü değişik tamamdır. hadi alırsam Dting llight 2 ye para veririm onuda indirimlerde 50 liraya düşüyorsa senden almam için 30 liraya vermen lazım ki ben alayım. bu mantıkla yola çıkarsak Steam hesabı para etmez

bir insan Steam hesabını neden satar anlamıyorum. Hesapta far cry5 var mesela ama bence 3 den sonra çıkan her far cry 3 ün kopyası sadece silah çeşitliliği var birazda hikaye örgüsü değişik tamamdır. hadi alırsam Dting llight 2 ye para veririm onuda indirimlerde 50 liraya düşüyorsa senden almam için 30 liraya vermen lazım ki ben alayım. bu mantıkla yola çıkarsak Steam hesabı para etmez
Tamam.

Yeni konular

Geri
Yukarı