Hesabımı çalan kişi hesabımı satmış

Polis istek parça gibi ev mi basıyor? Oldu olacak peçeteye yazsın da versin. Siz haklısınız.

Hocam doğru söylüyor hocam haklısınız siz

Arkadaşlar selamlar bir calinan hesabimi geri aldim ama basim derde girdi. Hesabi geri aldim ama hesabi alan çocuk hesabimi satmis. Satin alan çocuk baska hesaptan bana yazdi. Çocuk hesaba bayağı bir para yatirmis ve benden hesabi geri istiyor ve vermedim ve çocuk dava açtım dedi. Ne kadar dogru bilmiyorum. Bu calan çocuka dava acti cunku ikimiz magduruz. Dava açtıktan sonra cocugu tekrar engelledim ve yatirdigim parayi ver dedim. O da dava sonuclansin vereceğim dedi. Ben hesabi vermedim sonra engelledim yine. Çocuk evine polis yollayacağım, adliyede gorusuruz falan diyor.

Hocam haklısınız siz One öyle polis böyle bir olay için ev mi basıcak bir de?

Hesabi caldilar sonra satmislar. O hesabimi satın alan çocuk ise hesaba para yatirmis, anlatabildim mi?
Sizi ilgilendiren bir durum yok ortada. Madem para yatırdı, mağduriyetini karşılaması gereken kişi hesabınızı çalan adam. Siz anladınız mı hocam? Telafi için yatırdığı paranın parasını çalan kişiden alır alıcı, sizden değil.

Arkadaşlar selamlar bir calinan hesabimi geri aldim ama basim derde girdi. Hesabi geri aldim ama hesabi alan çocuk hesabimi satmis. Satin alan çocuk baska hesaptan bana yazdi. Çocuk hesaba bayağı bir para yatirmis ve benden hesabi geri istiyor ve vermedim ve çocuk dava açtım dedi. Ne kadar dogru bilmiyorum. Bu calan çocuka dava acti cunku ikimiz magduruz. Dava açtıktan sonra cocugu tekrar engelledim ve yatirdigim parayi ver dedim. O da dava sonuclansin vereceğim dedi. Ben hesabi vermedim sonra engelledim yine. Çocuk evine polis yollayacağım, adliyede gorusuruz falan diyor.
Zekeriya cım peki hesabı geri verip sonra para yatırdıktan sonra almak nice
Hesap satmak legal değil.
Suç, çal-sat yapan kişide.
Engellemeyin, birleşin ve hakkınızı arayın burada iki mağdur var.
Keşke öyle olsa

Zekeriya cım peki hesabı geri verip sonra para yatırdıktan sonra almak nice.

Keşke öyle olsa.

Umurumda değil para yaptırdıktan sonra falan almak, zaten planımda yoktu böyle bir şey pişman oldum ve hesabımı aldim bu arada bu hesaba satın alıp para yatıran ve dava açtım diyen arkadaş açsa bile bana bulasmicak umurumda degilsin.
Hesap satmak legal değil.
Suç, çal-sat yapan kişide.
Engellemeyin, birleşin ve hakkınızı arayın burada iki mağdur var.
Hesap almakta legal değil ?

Umurumda değil para yaptırdıktan sonra falan almak, zaten planımda yoktu böyle bir şey pişman oldum ve hesabımı aldim bu arada bu hesaba satın alıp para yatıran ve dava açtım diyen arkadaş açsa bile bana bulasmicak umurumda degilsin.

Hesap almakta legal değil ?
Yeni başladığım için bilmiyordum

Geri
Yukarı