Hesabımı çalan kişi hesabımı satmış

Hahaha valla hocam engel basın gitsin. Hesabınız çalınmış sonra satılmış siz mi suçlu olucaksınız cidden. Hırsız ile birbirlerini yesinler. Dava açşa bile siz haklı olursunuz korkmanıza gerek yok.

Sizlik bir durum yok pek basın engeli geçin.

Hesabın temel sahibi tamamen sizsiniz. Hesabı satıp geri alma gibi bir durum zaten söz konusu değil. Çalınan hesabınızı geri aldınız yalnızca. Buradan zararlı çıkacak kişi siz değil, sadece çalan kişi olur.

Ayrıca evine polis falan getirteceğim nedir? Alayına engel basın getirtsin polisi evinize, tabii getirtebiliyorsa. Sizlik bir sorun yok burada. Hesabınızı çalan adam ile para yatıran adam birbirini yesin dursun.

Hesabi caldilar sonra satmislar. O hesabimi satın alan çocuk ise hesaba para yatirmis, anlatabildim mi?

Son düzenleyen: Moderatör:
Kendisine ait olmayan hesaba para yatırmış kendi problemi.

Okurken gülme tuttu ya. Hangi oyun bu? Hesap-alım satımının yasal olması pek mümkün değil. Yasal olmayan yollardan aldığı hesabı kaptırınca işine içine polisi dahil etmek nasıl bir zekadır? Atatürk iyi ki görmedi bu parlak zekaları yoksa başımıza dert alırdık.

Kendisine ait olmayan hesaba para yatırmış kendi problemi.

Bastim engeli bakiyorum beles skinlerin keyfine vallla 20 tane cevap geldi hepinizden Allah razi olsun hocam.

Geri
Yukarı