Steam Hesabımın değeri ne kadardır?

Steam hesaplarını öyle yüksek bedele satamazsınız. Çünkü hesabı başkasına verdikten sonra istediğiniz zaman Steam destek ile iletişime geçerek hesabı geri alma ihtimaliniz bulunur bu da alıcı için risktir. Ayrıca alıcı sizin hesabınızdaki her bir oyunu oynamak istemeyeceği için her oyuna para ödemek istemez ve son olarak hesap alımı yapanlar genelde eski hesabını banlatan CS:GO bağımlılarından veya diğer oyunlardaki hilecilerden oluşmakta dolayısıyla hesabınız ne kadar dolu olursa olsun satabileceğiniz maksimum bedel 500₺'dir. Zaten Steam hesabı satışı da yasaktır.

Steam tarafından satış yasaklı fakat değeri CS içinde güzel istatistikler varsa 800-1500 TL arası değişir.

Sadece CS hesaplarını 300TL'ye satıyorlar içi boş olanlar bile. 1000 saati var sadece (en az) CS hesabı 500 TL. Satış sitelerinden fiyatlara bakabilirsin ciddende bayağı alıcı buluyorlar. Arkadaşlarımdan biliyorum.

Sadece CS hesaplarını 300TL'ye satıyorlar içi boş olanlar bile. 1000 saati var sadece (en az) CS hesabı 500 TL. Satış sitelerinden fiyatlara bakabilirsin ciddende bayağı alıcı buluyorlar. Arkadaşlarımdan biliyorum.
O hesabı alan adam CS:GO için alıyor çünkü hile kullanıyor ya da bağımlı durmadan hesap banlatıyor. O adamlar asla oynamayacakları oyunlar için para vermiyor.

Steam hesaplarını öyle yüksek bedele satamazsınız. Çünkü hesabı başkasına verdikten sonra istediğiniz zaman Steam destek ile iletişime geçerek hesabı geri alma ihtimaliniz bulunur bu da alıcı için risktir. Ayrıca alıcı sizin hesabınızdaki her bir oyunu oynamak istemeyeceği için her oyuna para ödemek istemez ve son olarak hesap alımı yapanlar genelde eski hesabını banlatan CS:GO bağımlılarından veya diğer oyunlardaki hilecilerden oluşmakta dolayısıyla hesabınız ne kadar dolu olursa olsun satabileceğiniz maksimum bedel 500₺'dir. Zaten Steam hesabı satışı da yasaktır.
anladım hocam para etmiyor fazla yani

Satmaya değmez kısaca

Bu forumda fiyat alma ölücü hepsi :D Online oyunlarda hileyle fantezi yapıp yapıp banlatıyorlar kendilerini. Tekrar oynayabilmesi için hesap değişmesi lazım. Oynadığı online oyuna göre fiyat veriyorlar o yüzden 200 300tl falan diyorlar.

Çevrim dışı oyunlar torrentten indiriliyor diyen eleman gördüm 😀

Bu forumda fiyat alma ölücü hepsi :D Online oyunlarda hileyle fantezi yapıp yapıp banlatıyorlar kendilerini. Tekrar oynayabilmesi için hesap değişmesi lazım. Oynadığı Online oyuna göre fiyat veriyorlar o yüzden 200 300TL falan diyorlar.

Çevrim dışı oyunlar Torrent'ten indiriliyor diyen eleman gördüm 😀

Ölücü değiliz piyasanın gerçeklerinin farkındayız. PC parçasına fiyat soruyor adam millet gidip Sahibinden'den ilan fiyatlarına bakıp fiyat söylüyor sonra 2-3 ay parçayı satamıyor bu da ondan hallice. Oynadığımız Online oyuna göre fiyat vermiyoruz bu hesapları alan adamlar Online oyun oynayıp hesap banlattığı için satın alıyorlar CS:GO bağımlısı adam gidip CS:GO için alacağı hesapta zibilyon tane oyun olduğu için 2000-3000₺ vermez sadece CS:GO için para verir.

Geri
Yukarı