Steam Hesabımın dolandırıcılık nedeniyle kısıtlandı

AslanOnline

Centipat
Daha fazla  
Durum bu dolandırıcılık ve çalıntı kart kullanıldığına dair böyle bir mesaj almıştım, Steam hesabımı 5 gün önce çaldırdım ve geri aldım çalan kişi yaptığına eminim. Destek talebi oluşturdum sizce hesabım süresiz kısıtlanır mı? Yoksa Steam bu konuda yardımcı olur mu?

Son düzenleyen: Moderatör:
Durum bu dolandırıcılık ve çalıntı kart kullanıldığına dair böyle bir mesaj almıştım, Steam hesabımı 5 gün önce çaldırdım ve geri aldım çalan kişi yaptığına eminim. Destek talebi oluşturdum sizce hesabım süresiz kısıtlanır mı? Yoksa Steam bu konuda yardımcı olur mu?
Steam bu konuda yardımcı olur.

kartını çaldıran kişi itirazını geri çektiği zaman banka steami bilgilendirince kısıtlama kalkar.
Ancak kartı çaldıran kişi itirazı geri çekmiceğine göre ve kişiyi tanımadığından bu konuda yardımcı olmayacaklardır.

Steam hesabınızdan siz sorumlu olduğunuzdan ötürü bir şey yapacaklarını düşünmüyorum ama yine de deneyebilirsiniz.

Sadece CS:GO Prime önemliydi benim için oda 400 lira ucuz ama o hesapta çok uzun zamandır emeğim var bir sürü anılarım var bunların gitmesi beni çok üzüyor açıkçası.

Kartını çaldıran kişi itirazını geri çektiği zaman banka Steam'i bilgilendirince kısıtlama kalkar.
Ancak kartı çaldıran kişi itirazı geri çekmiceğine göre ve kişiyi tanımadığından bu konuda yardımcı olmayacaklardır.

Bundan dolayı dava vesaire durumlar oluşmaz değilmi bu benim yaptığım bir şey değil çünkü.

Son düzenleme:
Sadece CS:GO Prime önemliydi benim için oda 400 lira ucuz ama o hesapta çok uzun zamandır emeğim var bir sürü anılarım var bunların gitmesi beni çok üzüyor açıkçası.

Bundan dolayı dava vesaire durumlar oluşmaz değil mi bu benim yaptığım bir şey değil çünkü.

Steam iade atmış, zarar karşılanmış. Bu durumda açılmaz. Bir dahakine daha dikkatli olun yeter.

Geri
Yukarı