Hesabın Başka Hesap ile Birleşmesi

Yunus

Hectopat
Makaleler
3
Daha fazla  
Arkadaşımın hesabına kendi oturumum açıkken gizli sekmeden giriş yaptım. Enes Işık kullanıcı adı ile Yunus adlı hesaplar birleşti.
Anlamadığım nokta gizli sekmeden açtığım halde bu hesaplar nasıl birleşebiliyor ?

Bir de nedensiz yere ceza vermişsiniz. Gizli sekmeden açtığım oturum yan, çoğul hesap falan değil.
Sistem sadece IP bazlı çalışıyor anlaşılan.

Bu hesaptaki kayıtlı mesaj sayısı ve puanlar Yunus adlı kullanıcıya yani bana ait.
Lütfen bu sorunu düzeltir misiniz ?

Önceden açılan konuları okudum. Eğer hesaplar ayrılmıyorsa bu hesabı arkadaşıma vereyim, o kullansın. Ben kullanmak istemiyorum artık.
@Recep Baltaş @Ali Güngör

Son düzenleyen: Moderatör:
Çift hesap kullanımı yasak. Her ne kadar çift hesap olarak kullanmasanız da yasak. Hem zaten kendi hesabınız varken ve engeliniz yokken neden başkasının hesabına giriş yapasınız ki ? Eğer engelliyseniz ve başka birisinin hesabından mesaj yazıyorsanız eğer bu da ayrı bir suç. :)

Arkadaşımın hesabını ayarlayıp sonra da birbirimizi takip edecektik. Buraya kaç seneden beri üyeyim ilk kez başıma böyle bir şey geliyor.
Kötü bir niyetle böyle bir şey yapsam burada konu açmam zaten. Anlamsız yere ceza verilmesi beni bu konuyu açmaya itti.
Başka kimse yanıt yazmadığına göre bu saatten sonra bir şey olmayacak gibi. Kullanıcı adımı değiştirip bırakayım.
@Asya Ay

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı