Çözüldü Hesabın maili silindi

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Çözüm
30 gün geçmemiş ise e-posta hesabına giriş yaparak kurtarabilirsiniz.
Yok silindi kalıcı olarak.

Neden sildiniz ki hocam? Dursa ne olacaktı yani? Hiç düşünmediniz mi belki lazım olur diye?

MC hesabını satacaktım mailim değiştirdim.

Arkadaşlar çözümü buldum. Hesaptan çıkıyoruz ve girişte parolamı unuttumdan Steam Guard'a erişemiyorum ve oradan da e-posta değiştirmeye geliyoruz. Aynı adımlar sonrasında ve oldu.
E-posta 30 gün sonra siliniyor. Eğer 30 günü geçmemişse e-posta hesabına giriş yaparak silmeyi iptal edebilirsiniz.
Bu dediklerim Outlook ve Gmail’de geçerli diğerlerinde geçerli mi bilmiyorum.

Silmenin üzerinden uzun süre geçmediyse hesabı geri döndürebilirsiniz. Hesap kurtarma kısmından hesabı geri almayı deneyin.

E-posta 30 gün sonra siliniyor. Eğer 30 günü geçmemişse e-posta hesabına giriş yaparak silmeyi iptal edebilirsiniz.
Bu dediklerim Outlook ve Gmail'de geçerli diğerlerinde geçerli mi bilmiyorum.

Microsoft'tan sildim direk Minecraft mail değiştirdiğim için gitti.

Microsoft'tan sildim direk Minecraft mail değiştirdiğim için gitti.
Neden sildiniz ki hocam? Dursa ne olacaktı yani? Hiç düşünmediniz mi belki lazım olur diye?

30 gün geçmemiş ise e-posta hesabına giriş yaparak kurtarabilirsiniz.
Yok silindi kalıcı olarak.

MC hesabını satacaktım mailim değiştirdim.

Arkadaşlar çözümü buldum. Hesaptan çıkıyoruz ve girişte parolamı unuttumdan Steam Guard'a erişemiyorum ve oradan da e-posta değiştirmeye geliyoruz. Aynı adımlar sonrasında ve oldu.

Son düzenleme:
Çözüm

Yeni konular

Geri
Yukarı