Hesap açma programı var mı?

RQ ARTEX

Picopat
Daha fazla  
Bir sitede devamlı yeni hesap açıp duruyorum. Bunu otomatik hale getirebilecek bir program var mı? Site açılışında telefon doğrulaması yok. Tek kullanımlık mailler ile açıyorum. Benim yerime hesabı açıp işimi yapacak uygulama arıyorum.

Programlama bilgim yok. Ayrıca telefonda farkedilmemek için uçak modunu açıp kapatarak IP adresini sıfırlıyorum. Çok uğraştırıcı bir iş. Otomatiğe alamadım bir türlü. Bilgisayarda nasıl IP adresini sıfırlayabileceğimi bilmiyorum.

Şöyle birşey buldum.
Programlama bilgin varsa Selenium kullanarak otomatik hale getirebilirsin. Selenium aracını Python, C#, Java, Ruby, Node.js ve Kotlin dilleri ile kullanabilirsin.
Selenium kullanmak istiyorum. Kullanabilecek seviyede dil öğrenmem ne kadar sürer ve hangi dili öğrenmeliyim bu iş için? Yapacağım şey benim için çok önemli.

Son düzenleme:
Programlama bilgim yok. Ayrıca telefonda farkedilmemek için uçak modunu açıp kapatarak IP adresini sıfırlıyorum. Çok uğraştırıcı bir iş. Otomatiğe alamadım bir türlü. Bilgisayarda nasıl IP adresini sıfırlayabileceğimi bilmiyorum.

Şöyle birşey buldum.

Selenium kullanmak istiyorum. Kullanabilecek seviyede dil öğrenmem ne kadar sürer ve hangi dili öğrenmeliyim bu iş için? Yapacağım şey benim için çok önemli.
Yapacağın şey telefondan olduğu için Appium bilmen gerekiyor olabilir. Appium Selenium'un telefon hali gibi düşün. Eğer bilgisayardan yapacaksanız öğrenmesi en kolay Python.

Geri
Yukarı