Steam Hesap birden değişti

RowiiBey

Decapat
Daha fazla  
Steam hesabım birden değişti. İsmim 16327736438 böyle sayı oldu ve profile tamamen giremiyorum. Sifremi unuttum kısmına tıklayınca e-postamı girdikten sonra şifre değiştir yapınca Steam error veriyor. Ne yapmam gerek, Steam desteğe yazdım. Bakiyemde 500TL vardı, o gider mi?

Son düzenleyen: Moderatör:
Steam hesabım birden değişti. İsmim 16327736438 böyle sayı oldu ve profile tamamen giremiyorum. Sifremi unuttum kısmına tıklayınca e-postamı girdikten sonra şifre değiştir yapınca Steam error veriyor. Ne yapmam gerek, Steam desteğe yazdım. Bakiyemde 500TL vardı, o gider mi?
Hesap çalınmış desteğede yazmışsınız. Beklemekten başka çare yok.

Çalındıysa desteğe yazmışsınız zaten, onlar gerisini halleder. Fakat konuyu açtığınız vakitlerde Steam çökük durumdaydı, sorunun kaynağının bu olduğunu düşünüyorum.

Hesabınız çalınmamış, Steam çöktü bu numara isim çoğu kullanıcıda oldu.
Doğrudur hocam epeydir girmiyorum steame çalındığı zamanda böyle yapabiliyorlar bende öyle düşündüm.

Geri
Yukarı