Hesap çalındı

Scarex_100

Femtopat
Yer
İstanbul , Bağcılar
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Asus Prime A320M-R | Amd Ryzen 7 5700X - Ydk: Ryzen 3 1200 | Amd Wraith Stealth Am4 | Asus Arez RX 560X Series Evo | 32 GB Kingston Fury Beast | Ram 8 GB Curcial 2400 Mhz | Biostar 256 GB SSD | 3 TB Seagate Skyhawk 5400 Rpm | Foem 400W Psu | DarkFlash ATX Mesh Kasa | CF11 PRO Fan 5x | Asus VP247-HAE |

Asus Vivobook 15 X512da | Amd Ryzen 5 3500U | Vega 8 Graphics | 8 GB Ram | 240 GB Kingston SSD | Frisby FNC-35ST Fan | Alfais Q5-919 2x Fan |
Arkadaşlar hesabım çalındı çarşamba günü bu hafta ve bana sadece epostadan bildirim geldi ve telefondan onaylamama rağmen bir Rus tarafından çalındı. Ne yapabilirim? IP adresi falan da var bir şeyler yapmam lazım. E-posta tam gözükmüyor sansürlü şekilde gözüküyor ve ben hiçbir yere vermedim şifremi falanda. Yardım edin.

Arkadaşlar hesabım çalındı çarşamba günü bu hafta ve bana sadece epostadan bildirim geldi ve telefondan onaylamama rağmen bir Rus tarafından çalındı. Ne yapabilirim? IP adresi falan da var bir şeyler yapmam lazım. E-posta tam gözükmüyor sansürlü şekilde gözüküyor ve ben hiçbir yere vermedim şifremi falanda. Yardım edin.

Steam desteğe yaz.

Mecbur Steam Support sorularını doğru bilirsen sana yardımcı olurlar.

Steam desteğe hesabının çalındığını net bir şekilde belirt. Olayı anlat.
Destek sizden bir kaç bilgi isteyecek. Bu bilgiler genellikle ilk e-posta adresin, hesapta daha önceden kullandığın key var ise onlar, oyun aldığın faturalar vs. Bunları verdikten sonra hesabını geri alabilirsin.

Steam Destek ile İletişime Geçin:
1. Steam Destek sayfasına gidin: https://help.steampowered.com/en/

2. "Hesap Çalındı" seçeneğini seçin: Sorununuzu en iyi şekilde anlatan seçeneği seçin.

3. Gerekli bilgileri sağlayın: Steam Destek'ten istenen tüm bilgileri eksiksiz ve doğru bir şekilde sağlayın.

4. Kanıtlarınızı ekleyin: Topladığınız kanıtları (e-posta bildirimleri, IP adresleri vb.) Steam Destek'e gönderin.

Tamam teşekkürler Steam desteğe ilettim.

Geri
Yukarı