Steam Hesap çalındı

BeFlixe

Femtopat
Daha fazla  
Merhaba. Steam üzerinden bana gönderilen bir mesajda siteden bedava oyun alabileceğim söylenmişti. O siteye Steam üzerinden giriş yapmak için beni Steam'ın kendi sitesine yönlendirdi ve gerçekten Steam gibiydi site. Eğer gerçek Steam ise giriş bilgilerimin paylaşılmayacağı yazdığı için giriş yaptım ve hesabım çalındı. Steam giriş sayfası tamamen Türkçe idi.

Steam'den oyun aldıysan epostana faturaları gelir. Steam destek üzerinden hesabını geri alabilirsin. Kanıt olarak bu faturaları kullan.

Hocam Steam üzerinden size gönderilen mesajın Steam'den mi yoksa kullanıcıdan mı olduğunu tespit edebilmeniz lazımdı ayrıca kimse durduk yere şurada bedava oyun var demez.

https://help.steampowered.com/tr/ hocam bu linkten giriş yapamıyorum'a tıklayın. Steam'e mesaj gönderin Steam üzerinden aldığın oyunların faturalarını (epostadan ulaşabilirsiniz) gönderip kanıtlayın. Hesapta kullandıgınız kredi kartların hanelerini, hesaba giriş yaparken kullandıgınız kullanıcı adını. Hesap boyunca kullandıgınız nick nameleri hepsini yazın İngilizce olarak yazarsanız daha hızlı dönüş alırsınız. Benim de hesabım çalınmıştı bu şekilde geri aldım.

Tüh İngilizce olsaydı inanmayacaktınız herhalde.
Artık sitenin görünüşüne değil, bağlantısına bakmayı öğrenmişsinizdir umarım.

Steam destek seni bekliyor.

Son düzenleme:
Merhaba. Steam üzerinden bana gönderilen bir mesajda siteden bedava oyun alabileceğim söylenmişti. O siteye Steam üzerinden giriş yapmak için beni Steam'ın kendi sitesine yönlendirdi ve gerçekten Steam gibiydi site. Eğer gerçek Steam ise giriş bilgilerimin paylaşılmayacağı yazdığı için giriş yaptım ve hesabım çalındı. Steam giriş sayfası tamamen Türkçe idi.

Destek aç.

Davetiye vermişsiniz gelin çalın diye. Destekden yardım isteyin.

Yeni konular

Geri
Yukarı