Hesap e-mail unutma ve şifre sıfırlama gelmiyor

mavibeyin

Hectopat
Makaleler
1
Yer
Ak Saray
Akif olarak kullandığım ( mavibeyin ) kullanıcı adılı hesabım vardı bilgisayar ve geçmişi temizlerken her şeyi sildim bunun içinde otamatik şifre verileri de dahil her şeyi oraya kayıt ettiğim için elimde kalan sadece kullanıcı adı oldu şifre Google'ın kendi önerdiği zor şifre olduğundan hatırlama gibi bir ihtimalim yok. E-posta zaten Google hesabı ile açtığımı hatırlıyorum en son hatırladığım [email protected] buna şifre sıfırlama gönderiyorum gelmiyor daha önceden değiştirimişim bir mail var fakat başka bir hesabıma bağlı olduğunu fark ettim maalesef mavibeyin hesabını [email protected] hatırladığım için ve o da olmadığı için şifre sıfırlayamıyorum diğer 3 4 tane daha e-posta denedim fakat bazıları kayıtlı değil kayıtlı olanlarda şifre sıfırlama göndermiyor. Hesabın benim olduğunu kanıtlamak için ne yapmam gerek IP adresine bakabilirsiniz. Moderatörler yardım edebiliri mi?

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı