Steam Hesap neden askıya alındı?

Hasan Erikli

Hectopat
Yer
İzmir Türkiye
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
INTEL i3-12100F 4.3GHz 4/8 Çekirdek İşlemci

ASUS PRIME H610M-E DDR4 Anakart

PALIT RTX 3060 Dual 12GB Ekran kartı

Adata XPG Gammix D30 16 GB (2x8) 3200 MHz

SHARKOON SHP650V2 650W 80+ EU Güç kaynağı

ADATA LEGEND 710 512GB M.2 2400-1000MB/s SSD
Meslek
Öğrenci
Böyle bir uyarı aldım.
Steam desteğe yazdım ihlal hakkında bilgi alabilir miyim vs. diye hesabım açılır mı? Çok tedirginim ://

1711895222159.png

Böyle bir uyarı aldım.
Steam desteğe yazdım ihlal hakkında bilgi alabilir miyim vs. diye hesabım açılır mı? Çok tedirginim ://

Eki Görüntüle 2155490

Arkadaşınıza şakada olsa kötü içerikli link yolladınız mı veya bir profile hesabını çalarım tarzı yorum attınız mı? Bunlardan dolayı olabiliyor genelde, ben de yaşamıştım ve açılmıştı.

Arkadaşınıza şakada olsa kötü içerikli link yolladınız mı veya bir profile hesabını çalarım tarzı yorum attınız mı? Bunlardan dolayı olabiliyor genelde, ben de yaşamıştım ve açılmıştı.

Böyle bir şey yapmadım hocam fikrim yok açıkçası umarım açılır ne kadar süre içinde cevap verirler?

Geçenlerde benzer bir sorunu ben de yaşamıştım. Hatta sosyalde konu olarak da paylaşmıştım profilimden bakabilirsin. Şüpheli bir aktivitede bulunmadığından eminsen endişe etmene gerek yok, benim banımı birkaç saat sonra açmışlardı. Sonrasında Steam Destek' ten bir özür metni yanıtı almıştım. Sorun çözülmüştü.

Bir profile yaptığın bir yorumda "buy", "sell" gibi kelimeler kullandıysan Steam otomatik kilit atıyor hesabına, desteğe yaz 24-36 saat içerisinde açarlar.

Geçenlerde benzer bir sorunu ben de yaşamıştım. Hatta sosyalde konu olarak da paylaşmıştım profilimden bakabilirsin. Şüpheli bir aktivitede bulunmadığından eminsen endişe etmene gerek yok, benim banımı birkaç saat sonra açmışlardı. Sonrasında Steam Destek'ten bir özür metni yanıtı almıştım. Sorun çözülmüştü.

13 saat oldu bekliyorum henüz.

Geri
Yukarı