Steam Hesap nerede satılır?

Lord Alastor

Centipat
Daha fazla  
Herkese merhaba, senelerdir oyun alıp duruyorum lakin sadece CS:GO'ya kafayı takmış durumdayım. Bu nedenle şu anki hesabımı satıp sadece CS oynamaya karar verdim. Günümüz kuruyla Steam hesabımın değeri 45 bin lira ve Full tüm oyunların indirimli haliyle en düşük fiyatı ise en az 10 bin. Ben bu hesabı güvenilir bir şekilde nerede satabilirim?

Hesabın değerinden çok daha ucuza gidecek bence yapma. Ama soruna gelecek olursak internete steam hesap satış yazarak güvenilir sitelerden satabilirsin.

Para etmez, hesaba yazık etme. En fazla 500-1000 TL arası bir fiyata satarsın. O da belki.
İllede satacağım diyorsan herhangi bir ilan sitesinden ilan açarsın.

Herkese merhaba, senelerdir oyun alıp duruyorum lakin sadece CS:GO'ya kafayı takmış durumdayım. Bu nedenle şu anki hesabımı satıp sadece CS oynamaya karar verdim. Günümüz kuruyla Steam hesabımın değeri 45 bin lira ve Full tüm oyunların indirimli haliyle en düşük fiyatı ise en az 10 bin. Ben bu hesabı güvenilir bir şekilde nerede satabilirim?
Her oyunu en yüksek fiyattan hesaplarsan 45K çıkar. Ona bakarsan herkesin hesabı on binlik hesap. Ben sana söyleyim hesabın max. 2-3k eder. Hesabı görmedim ama 2-3k fazla bile olabilir

Light Web'de diyeceğim, sonra ban yiyoruz...

Hocam Steam hesap satışı 1.si yasaklı bir eylem, 2.si sattığın hesabı kolayca geri alabildiğin ve sattığın adamın bir hak iddia edemeyecek olması nedeniyle, aklı başında birisinin böyle bir alışveriş yapma ihtimali çok çok düşüktür.

Hesap alım satımını önermiyoruz, yasak olmasını geçtim. Çok rahatlıkla hesabınızı geri alabileceğiniz durumu değerini oldukça düşürecektir. Bırakın hesabınız kalsın, Steam hesabı illa işe yarıyor/lazım oluyor.

Geri
Yukarı