Hesap reddedildi

Konu şu abilerim kardeşlerim herkes beni o konuda yanlış anladınız. Birisi benim hesabım diğeri abimin hesabı. Bu hesap abimin yani benim hesabım yasaklanınca abimin hesabı ile giriyorum yeni hesap açmaya gerek kalmadan dikkat ederseniz hesapların açılış tarihleri bile eskidir. Ben bu birleştirmeden memnun değilim o yüzden bana cevap hakkı vermeden direk konu kapattılar hiç sormadan etmeden sorun neymiş ne değilmiş demeye kalmadan kendimi açıklamama izin vermediler. Evimiz kalabalık bir ev 3 erkek kardeş 3 ayrı hesabımız var fakat kullanana kadar sorun yoktu hesabım yasaklanınca birleştirilmiş veya rededilmiş. Benim kardeşimde şu an aynı modemde kendi hesabı ile giriş yapıyor. Abimin hesabı ile giriş yapıyorum şu an ben. Hesabımın açılmasını istiyorum ben. Çünkü bana neden 2 veya 3 hesap açtın veyahut neden 2 hesabın var diye kendimi açıklamama izin verilmedi.
Saygılarımda Technopat.

Peki haksız yere kapatıldığı için siz sorumlu olmuyor musunuz? Kendi hesabımla bayağı bir ilerleme kaydetmiştim yani bir arkadaş ile anakartı yanlıs aldırtması sonucu tartışma çıktı ve ben suçsuz yere yasak yedim. Bunlar kusura bakmayın ama konuyu düzgün okumadan direkt suçlu kim veya suçsuz kim diye bakmadan direkt hesabı yasaklıyosunuz. Tamam Technopat vazgeçilmez biliyorum fakat burada herkes birbirinden yardım istiyor yardım ediyor. Moderatörder tabii hepsinden bahsetmiyorum haksız yere ya ceza ya da 1 sene yasak veriyorlar bununun da gözden geçirilmesini istiyorum madem hesabım tekrar açılmayacak sizin kadar anlayışlı moderatörler olmasını istiyoruz.

Geri
Yukarı