Steam Hesap sahibi oynamamasına rağmen oyun oynanmış olarak görünüyor

EngX

Kilopat
Daha fazla  
Uzun süredir asla kendim oynamamama rağmen Counter-Strike 2 oynamış olarak gözüküyorum. Uzun süredir umursamıyordum Steam istemcisi ile ilgili bir sorundur diye düşünüyordum ama bugün hesabımdan farklı bir oyun açmaya çalıştığımda hata - Steam zaten başka bir hesaptan oturum açmış bulunuyor ve Counter-Strike 2 oyununu oynuyorsunuz diye hata alıyorum. Ayrıca son 2 haftada 150 saat Counter-Strike 2 oynamış gözüküyorum. Son 2 haftada Counter-Strike 2 oynamadım hatta son 2 haftada toplasam 3 4 saat oyun oynamışımdır yakın zamandaki giriş geçmişine baktım ve uzun süredir aylardır Rusya'dan hesabıma girildiğini gördüm. Şu an hesap verilerinden yakın zamandaki giriş geçmişine girince error alıyorum giremiyorum Steam Guard kullanıyorum Steam mobil uygulamasından yetkilendirilmiş hesaplarda sadece Steam mobil uygulaması ve bilgisayarım gözüküyor. Daha önceden Steam inventory helper ve Idle Master extended kullandım. Bu tür bir durum yaşayan var mı acaba? Ne yapabilirim?

Dosya Ekleri

• Ekran görüntüsü 2024-02-19 180802.png
    Ekran görüntüsü 2024-02-19 180802.png
    214,5 KB · Görüntüleme: 40
  • WhatsApp Görsel 2024-02-19 saat 18.47.46_2d8a1bdf.jpg
    WhatsApp Görsel 2024-02-19 saat 18.47.46_2d8a1bdf.jpg
    86 KB · Görüntüleme: 36
Oturum açılmış cihazları kontrol edin. Hata değil gibi duruyor.

Sanki hata yok veya ben göremedim oturum açık cihazları kontrol edin ve bu cihazlara erişimi olan varsa konuşun ayrıca hesabınızın şifrtesini sıfırlayın ve Gmail şifrenizini de kontrol edin.

Yaklaşık yarım saat önce Steam destekten yakın zamandaki giriş geçmişine girebiliyordum ve uzun süredir kendi konumum dışında Rusya St. Petersburgtan giriş olduğunu fark ettim ancak şu an yakın zamandaki giriş geçmişe giremiyorum. Error ile karşılaşıyorum.

Dosya Ekleri

• Ekran görüntüsü 2024-02-19 190605.png
    Ekran görüntüsü 2024-02-19 190605.png
    137 KB · Görüntüleme: 11
Yaklaşık yarım saat önce Steam destekten yakın zamandaki giriş geçmişine girebiliyordum ve uzun süredir kendi konumum dışında Rusya st. Petersburgtan giriş olduğunu fark ettim ancak şu an yakın zamandaki giriş geçmişe giremiyorum. Error ile karşılaşıyorum.

Hızlıca Gmail ve Steam şifreni değiş %99 hesabın çalınmış.

Bilgisayrını Kaspersky ve Malwarebytes ile tarayın.

3. taraf programları kullanmayın.

Bilgisayarımda truva atı veya farklı bir zararlı yazılım olma ihtimali var mı acaba önerdiğiniz bir antivirüs programı var mı?

Teşekkürler gelişmeleri aktaracağım.

Kaspersky ile tam tarama yaptım herhangi bir şey çıkmadı Steam tarafından yetkilendirilmiş tüm aygıtların yetkilerini kaldırdım mail hesabım ve Steam hesabımın şifrelerini değiştirdim şu an herhangi bir sorun yok ama hala hesabımın yakın zamanda giriş geçmişine giremiyorum error ile karşılaşıyorum bunun genel bir sorun olduğunu düşünüyorum nasıl böyle bir şey olduğunu hala anlamadım Idle Master extended ve Steam inventory helperdan şüpheleniyorum onları kullandığımdan itibaren Rusya st. Petersburgdan hesabıma giriş yapılmış çok uzun zamandır kullanmamama rağmen.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı