Steam Hesaplar arası para aktarma nasıl yapılır?

MidI0ck

Kilopat
Daha fazla  
Arkadaşlar bir hesabımda 2.7 dolar bakiyem var. Diğer hesaba geçirmek istiyorum. Oyun almak için herhangi bir yol var mı? İtem alıp takasla verip satmak tek yol gibi, hangi itemde minimum zarar olur?

Son düzenleyen: Moderatör:
Sanırım en yakın hediye kartını almak daha iyi olur (var ise) onun dışında pazardan kesilen komisyon + 7 gün verilen takas banı işkence ya da istediğin oyunu o hesaba hediye edebilirsin ama Steam puanın aldığın hesabına yansıyacaktır. Aklıma başka bir şey gelmedi.

Sanırım en yakın hediye kartını almak daha iyi olur (var ise) onun dışında pazardan kesilen komisyon + 7 gün verilen takas banı işkence ya da istediğin oyunu o hesaba hediye edebilirsin ama Steam puanın aldığın hesabına yansıyacaktır. Aklıma başka bir şey gelmedi.
7 gün ban kesin mi hocam? Hocam bakiyeler parça parça bakiye yüklemeden almak istiyorum yoksa onu düşündüm.

7 gün ban kesin mi hocam? Hocam bakiyeler parça parça bakiye yüklemeden almak istiyorum yoksa onu düşündüm.

Evet, gelen/giden eşyalar 7 günlük takas banına giriyor.

Eğer Steam puanı gibi bir derdin yok ise bu hesabına tüm parayı yükleyip parayı aktarma yapmak istediğin hesaba istediğin oyunları hediye ederek sorundan kurtulabilirsin ya da hediye kartı ücreti miktarı kadar üstüne para yükleyip kart alabilirsin, onun dışında daha sağlıklı bir çözüm yolu yok.

İşte oyun 10 dolarsa 5 dolar bi hesapta 5 dolar bi hesapta gibi onu anlatamadım.
O zaman item atman gerekiyor.
Onun içinde Steam pazarı dışı alternatifleri kullanmalısın yoksa acayip komisyon alıyor.
Eskiden bunu kullanıyordum.

Evet, gelen/giden eşyalar 7 günlük takas banına giriyor.

Eğer Steam puanı gibi bir derdin yok ise bu hesabına tüm parayı yükleyip parayı aktarma yapmak istediğin hesaba istediğin oyunları hediye ederek sorundan kurtulabilirsin ya da hediye kartı ücreti miktarı kadar üstüne para yükleyip kart alabilirsin, onun dışında daha sağlıklı bir çözüm yolu yok.
Peki en stabil hangi itemi alsam daha iyi olur hocam? CS banı var itemleri atacağım hesapta başka bi oyun olsa iyi olur.

Yeni konular

Geri
Yukarı