Hesaplarım çalındı

Sweet1980

Centipat
Merhaba arkadaşlar, bana yardımcı olabilecek olan varsa çok sevinirim. Yaklaşık 1.5 aydır Instagram hesabıma giremiyorum. Çünkü her girdiğimde hesabınız ele geçirildi şifre değiştir ibaresi geliyordu 40 kez şifre değiştirdiğimi bilirim ve bu sorunu artık çözmek istedim onlarda bana güvenlik kodu yolladılar ve Mynet mailime. Ve tabii ki hiç giremiyorum 8 bin takipçim vardı. Hesap duruyor ama ben bir sey yapamıyorum giriş yapmadığım için. Yeni hesap açtım 1 ay önce 1 haftadır yine hesabınız ele geçirildi yine günde 40 kez şifre değiştir tabii bu sefer Hotmail'le giriş yaptım ama şifre degistiriyorum 2 dk sonra aynı. Hesabın ele gecirildi. İnstagram kod gönderdi o kodla fotoğrafta çekildim ama yok. Önceki hesabımı ger almak istiyorum ama Mynet'e 150 TL vermek istemiyorum bu hesabım da da aynı sorun sadece 200 takipçili biri bana takmıs polise gitsem yardımcı olur mu cyber suçtan? Ne olur yardım edin.

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı