Instagram hesaplarım kapandı

Makaleler
1
Yer
Bursa
İki tane kullandığım hesabım vardı. Birisi uçtuktan 3-4 saat sonra diğeri de kapandı. Tahminen ikisine de ayni yöntemi uygulayarak kapattılar. Şimdi yapmam gereken nedir? 24 saat içinde incelenecekmiş ama açılacağını zannetmiyorum. Yani hesabım basit bir form hilesi ile gitti mi?

Direk destek ile iletişime geçin benim de kapanmıştı taklitden.
Sorununuzu anlatıktan sonra sizden kimlik fotonuzu ve anlık fotonuzu istiyor kimliği yüzünün yanında tutucak şekide fotograf cekılıyorsunuz ya da çektiriyorsunuz ve mailde size vermiş oldukları kodu kağıda yazıp atıyorsunuz kendinizi kanıtladıktan sonra dönüş yapıp hesabı atıyorlar.

Sebep olarak ne yazıyor, kapanma sebebi?
Yazmıyor ki.

Your account has been disabled for violating our terms. Learn how you may be able to restore your account. https://help.instagram.com/626225500761641

Bu yazı geliyor. Öncesinde de alttaki uyarı geliyordu.

1644644404727.png

Bir yere şifre girdiniz mi?
Hayır. İki hesabımın da 3-4 saat içinde gitmesi garip geldi.
Direk destek ile iletişime geçin benim de kapanmıştı taklitden.
Sorununuzu anlatıktan sonra sizden kimlik fotonuzu ve anlık fotonuzu istiyor kimliği yüzünün yanında tutucak şekide fotograf cekılıyorsunuz ya da çektiriyorsunuz ve mailde size vermiş oldukları kodu kağıda yazıp atıyorsunuz kendinizi kanıtladıktan sonra dönüş yapıp hesabı atıyorlar.
Bunu yaptım zaten fakat halen bir dönüş olmadı. Size kaç gün içerisinde geri döndüler ki?

Ben 2 Saat İçerinde Aldım Hesabi Direk Döndüler

Yazmıyor ki.

Your account has been disabled for violating our terms. Learn how you may be able to restore your account. https://help.instagram.com/626225500761641

Bu yazı geliyor. Öncesinde de alttaki uyarı geliyordu.

Eki Görüntüle 1302737

Hayır. İki hesabımın da 3-4 saat içinde gitmesi garip geldi.

Bunu yaptım zaten fakat halen bir dönüş olmadı. Size kaç gün içerisinde geri döndüler ki?
Dönüş gelene kadar bekleyin, gelince haber verin.

Yeni konular

Geri
Yukarı